Komerční sděleníZe života

6 tipů, co darovat partnerům pod stromeček

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
tipu co darovat
Zdroj: Unsplash.cz, budchlap.cz

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady – vybavila se vám také známá reklama na sladkou limonádu černé barvy? Když se začne tato reklama pouštět do éteru, je jasné, že se opravdu blíží vánoční svátky plné lásky, klidu, rodiny a štěstí. A taky dárků – poznamenali by hlavně ti nejmenší. Pokud začínáte pomalu, ale jistě hledat dárky pro vaše nejbližší, prozradíme vám několik tipů, abyste to letos měli zvládnuté jedna, dvě.

Sexy prádlo pro dámy, které dbají na každý detail

Většinou mají problém pánové, kteří vedou dlouhé rozhovory sami se sebou a přemýšlí, co by milované osobě ideálně darovali. Bojí se koupit prakticky cokoliv, protože si nejsou stoprocentně jistí tím, jestli by to jejich drahá polovička vlastně ocenila. A ocenila, jen kdyby se toho tolik nebáli.

Pokud však potřebujete konkrétní tip na to, co darovat ženě k Vánocům, doporučujeme sáhnout po sexy prádélku. Ženy se rády oblékají, a to i co se spodního prádla týče. Navíc pokud vaše partnerka dbá na sebemenší detaily, pravděpodobně dnes a denně ladí kalhotky s podprsenkou.

Při výběru spodního prádla je důležité hlavně zkontrolovat velikost. Pokud si tímto nejste jistí, doporučujeme před nákupem konkrétního kousku omrknout její stávající sbírku.

tipu co darovat

Zdroj: Unsplash.cz, budchlap.cz

I pánové se rádi oblékají

Stejně jako v případě žen, i pánové pod stromečkem rádi najdou měkké dárky. I když s tímto dělají většinou drahoty, ve skutečnosti jsou za oblečení rádi. Tedy, pokud jejich šatník zrovna zeje prázdnotou. Jestliže je naopak přeplněný, moc velkou radost jim s novými kousky neuděláte.

Obecně platí, že oblečení pro muže vybírejte podle stylu, který člověk nosí. Tedy pokud se zrovna nesnažíte svého partnera přeučit k tomu, aby nosil něco jiného, než co si oblékal doposud. Jestliže si nejste jistí tím, co se bude určitě nosit, vsaďte na trička, mikiny jedné barvy nebo ponožky. Džíny jsou poměrně choulostivé a velice těžko se odhadují, proto ty nechte na něm.

Když oblečení, tak jedině značkové

U oblečení ještě chvilku zůstaňme. V poslední době se sází spíše na kvalitu než na kvantitu, a to i co se oblečení týče. Proto své drahé polovičky překvapte kousky, které jsou značkové. Kdy jindy si darovat draží dárek, když ne právě pod stromeček?
Velkým hitem jsou dámské bundy Calvin Klein, které jsou velice stylové, navíc pohodlné, dobře zahřejí, navíc jsou vždycky dobře padnoucí. A tak zkontrolujte své drahé polovičce šatník kvůli velikosti a pořiďte jednu takovou bundu do sbírky. Unošena bude se stoprocentní pravděpodobností.

A co pánům? Ti milují především značkové boty a taky značkové spodní prádlo, které s nimi nějaký ten pátek vydrží.

Pobyt v zahraničí nebo v Česku vždycky nadchne

Chcete se svou drahou polovičkou strávit pár dní o samotě nebo si přejete, aby sama pár dní o samotě strávila a maximálně si odpočinula? Pak je ideálním dárkem wellness pobyt nebo nějaký jiný zážitkový pobyt u nás nebo v zahraničí. Na internetu je mnoho portálů, které shlukují vouchery různých podob, stačí si jenom vybrat ideálního favorita.

tipu co darovat

Zdroj: Unsplash.cz, budchlap.cz

Praktické dárky? Proč ne!

Říká se, že lidé nechtějí pod svým stromečkem najít dvě věci, a sice ponožky a praktické dárky. Jenže doba, kdy to byla pravda, jsou už dávno pryč. Dnes se karty trochu obrátily a opak je pravdou. Zájem roste jak o ponožky, tak o praktické dárky typu nového luxu, žehličky nebo třeba mopu a kávovaru. Stačí se jenom porozhlédnout po tom, co vám doma chybí a co byste vy nebo váš partner/partnerka potřebovali.

Vzhůru za kulturou

Jelikož jsme v posledním roce nemohli zamířit do divadel, nyní se to snažíme vynahrazovat. Proč tedy pod stromeček nenaložit lístky na představení, na které jste už delší dobu chtěli se svým partnerem či partnerkou zajít? Lístky jsou určitě skvělým dárkem, ať už se jedná o divadlo, muzikál nebo dlouho očekávaný koncert.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články