Komerční sděleníZe života

5 nejlepších knih pro muže nejen k letošním Vánocům

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Knihy
Zdroj: Dean Drobot / Shutterstock.com

Navzdory tomu, že existuje tolik zajímavých dárků, si téměř pod každým vánočním stromkem nachází místo stále ještě knihy.

Pokud i vy hledáte knihu pro svého partnera, tatínka, bratra nebo třeba kamaráda, vyplatí se vědět, které jsou ty nejlepší knihy a knižní bestsellery. Díky nim nešlápnete s dárkem vedle. U výběru knihy platí, že bychom měli zohlednit zájmy tomu, komu chcete knihu darovat.

Nejlepší víkend

Milovníci příjemného humoru ocení jistě knihu od autora Patrika Hartla. Tento režisér, scénárista a spisovatel proslul svým humorným pohledem na svět. Jeho díla jsou velmi optimistická a skvěle se u nich pobaví každý.

Tatér z Osvětimi

Pokud chcete obdarovat někoho, kdo si potrpí na historii, měli byste sáhnout po této knize od autorky Heather Morrisová. Vypráví autentický příběh slovenského Žida, který pracoval v Osvětimi.

Atomové návyky

Muž, který na sobě rád pracuje, by letos měl mít knihu Atomové návyky od Jamese Cleara. Pomůže dosáhnout vytyčených cílů, pomocí malých každodenních krůčků.

Velká kuchařka Čech a Moravy

Kuchařka od Romana Vaňka by neměla chybět v knihovně žádného dobrého kuchaře. Pokud váš muž miluje vaření, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou: přinést mu další inspiraci a pochutnat si na dobrotách, které připraví.

Ospalá slovanská díra

Mezi muži se najdou i takoví, kteří milují sci-fi a fantasy. Právě pro ně je určena tato kniha autora Petra Jaroňka. Odehrává se ve Zlíně 13. století a podobně jako originál, se pátrá po tajemném rytíři.

Nemůžete se rozhodnout?

V případě, že se nemůžete rozhodnout, ale víte, že muž, kterého chcete obdarovat, by čtivo potěšilo, můžete mu věnovat něco jiného. Čtečku knih. Je nutné podotknout, že ne každý muž bude ze čtečky nadšený. Zejména muži náležející ke starší generaci mohou mít se čtečkou problém. Avšak když víte, jak vybrat čtečku knih, můžete obdarovat jakéhokoli moderního muže.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články