Komerční sděleníZajímavosti

Unikátní elektronická vodní dýmka? Spokojenost a kvalita!

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Elektronicka cigareta
Zdroj: Elizz.cz

Unikátnost elektronických vodních dýmek Elizz spočívá v jejím složení. Obsahují vitamin A, vitamin B6, vitamin B12, vitamin C. Elizz-ka je tedy oproti klasickým cigaretám opravdu výjimečná. Neobsahuje žádný nikotin, dehet ani tabák. Díky Elizz-ce bude Vaše posezení u kávy s kamarádkou nebo s kamarádem o dost příjemnější.

Od dob, kdy se poprvé vodní dýmky začaly objevovat v Indii, uběhlo už přes 400 let. V západní a střední Evropě a v Americe se dostaly vodní dýmky do širšího podvědomí veřejnosti koncem 19. a počátkem 20. století. Nyní jsou vodní dýmky velmi rozšířené. Nejmodernějším typem jsou právě elektronické vodní dýmky, které jsou výjimečné v tom, že jsou bez nepříjemného zápachu klasických cigaret, bez dehtu a mnoha dalšího.

Nečekaně široký výběr!

Nejen, že naše Elizz-ka v sobě neobsahuje žádný nikotin a tabák, ale má také skvělé příchutě, na kterých si opravdu pochutnáte. Mezi nejoblíbenější příchutě patří Coconut, Energy, Strawberry nebo třeba Summer Vibes. Díky těmto příchutím budete mít skvělý zážitek. A o ten jde především. Používání je bez klasického zápachu, jak ho známe u ostatních uživatelů cigaret, doutníků nebo dýmek, takže se na vás nebudou ostatní dívat jako na smraďocha. Další nespornou výhodou je vzhled naší elektronické vodní dýmky a obsah vitamínů (těch není nikdy dost a každý zdroj se počítá, ale pozor: nejedná se o doplněk stravy). Naše Elizz-ky jsou skutečně krásné a elegantní a dokud je nepoužijete, tak lze jen velmi těžko poznat, že se jedná o unikátní elektronickou vodní dýmku z nerezové oceli a plastu.

Elektronická vodní dýmka Elizz je na používání opravdu jednoduchá. Děláte si starosti, že nemáte při sobě zapalovač, sirky nebo nabíječku? Nemusíte! Jedna jednorázová Elizz-ka totiž vydrží na 500 potáhnutí bez dobíjení nebo doplnění. Nemusíte si dělat s ničím starosti, stačí jen vytáhnout z batohu, kabelky a můžete bez starosti potáhnout.

Díky nesporným kvalitám Elizz-ky jsme jednička na českém i slovenském trhu. Možná jste se s námi už setkali ve vašem oblíbeném baru nebo na diskotéce. Existují desítky míst, kde naše Elizz-ky mají. Jen v našem internetovém obchodě ale najdete nejvíce příchutí, navíc vše skladem. Podívejte se a ochutnávejte Elizz.

Navíc, pokud vlastníte podnik, ve kterém byste chtěli Elizz-ky prodávat, kontaktujte nás, můžeme se domluvit. Naše elektronické vodní dýmky se velmi hodí do všech barů a diskoték. https://elizz.cz/

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články