Komerční sděleníZajímavosti

Tato afrodisiaka jsou určitě zajímavá a stojí za vyzkoušení

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Afrodiziakum
Zdroj: Luis Echeverri Urrea / Shutterstock.com

Kdo by se nechtěl cítit mnohem lépe a mít dostatečné množství energie? Asi každý! Jak toho ale dosáhnout? Mnohdy jen zdravá strava, dostatečný pitný režim a spousty odpočinku nemusí stačí. Zapotřebí jsou nějaké látky, jež dokážou velmi efektivně nabudit organismus. Hromadně jsou označována jako afrodisiaka. Ta najdeme jak v přírodě, tak i jako součást nejrůznějších přípravků. My se na některá podíváme podrobněji.

Zázvor a šafrán

Je to právě Zázvor, který dokáže velmi efektivně rozproudit krev a pomoct k aktivaci veškerých smyslů. Koupit jej můžete jak přímo v supermarketech, tak i online. Pokud navíc využijete slevové kódy na Bonipo.cz, získáte mnohem výhodnější cenu. Ideální je uvařit zázvorový čaj. Nastrouháte jej s medem a není co řešit. Šafránu není mnoho, nicméně koupit si také dá. Pomáhá hlavně s chutí na sex a depresemi. Přidává se do rizota, nebo je z něj možné uvařit čaj.

Zázračná maca

Peruánská maca je také známá tím, že funguje jako skvělé afrodisiakum. Mnohdy se o ní hovoří jako o viagře pocházející z amerických And. Zlepšuje erekci a skvělá je též při prevenci chorob souvisejících s prostatou. A jako má chuť. Sladkou podobající se nápadně karamelu. I proto také bývá součástí mnohých dezertů. Najdeme ji ale také v energetických nápojích.

Granátové jablko a goji

Další dvě přírodní afrodisiaka není třeba nijak výrazně představovat. granátové jablko je typické solidním obsahem testosteronu. Pomáhá uvolnit napětí a zlepší také náladu. Ideální je šťáva z tohoto ovoce. Mezi nejznámější superpotraviny patří plody kustovnice čínské. Goji se mimo jiné využívá také při léčbě neplodnosti.

Alternativ pro pomoc třeba v sexuální oblasti je hned několik. Napomoct mohou také známé preparáty. Využít můžete slevové kupóny do obchodu Zerex.cz a koupit si je za zvýhodněné ceny.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články