Muž utratil ranec, aby vypadal jako elf. Takové utrpení byste ale zažít na vlastní kůži rozhodně nechtěli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
elf
Zdroj: Shutterstock

Nejspíš každý z nás někdy přemýšlel o tom, jaké by bylo žít mimo realitu. Snažili jsme se podobat se našim oblíbeným filmovým hrdinům fyzicky nebo duševně. Jenže to, co se svým obličejem provedl Luis Padron, nemá obdoby.

Špičaté uši, umělé rysy ve tváři, zúžený krk a rozšířené oční duhovky. Luis vypadá na první pohled jako skutečný elf. Nejde však o make-up, se kterým si dávají maskéři práci před vypuštěním herců na plac.

Muž zasvětil svůj život tomu, že bude vypadat jako elf. Dohromady už za plastické operace utratil přes 700 000 korun. A jak přiznává, je to jen část z toho, co má ještě v plánu.

Začalo to v dětství

Luis Padron měl podle svých slov komplikované dětství. Jeho rodina měla spoustu finančních i osobních problémů a na něho doléhaly starosti dospělých.

„Miloval jsem filmy. Nekonečný příběh byl jedním z mých oblíbených, ale dostávalo mě v podstatě jakékoli fantasy. Jakmile jsem se setkal s postavami elfů, zamiloval jsem se do nich,“ přiznává.

„Chtěl jsem uniknout od reality. Snažil jsem se myslet na to, že jsem elf, žiji ve vysněném světě a neřeším starosti mojí matky nebo otce. Začalo to barvením vlasů a nošením kontaktních čoček. Pak se mi to ale vymklo z rukou.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Luis Padron – ★ THE ELF ★ (@luispadron.elf)

Přes 30 operací

Luis prošel několika desítkami operací. Jeho první plastikou byla plastika nosu. Několikrát si nechal upravit uši, kterým bylo třeba změnit tvar a pak do nich vložit speciální implantáty.

Luis má také tetování uvnitř očí, několikrát zužovaný krk a několik liftingů obličeje. I když nos si už několikrát operovat nechal, nyní přemýšlí, že by si ho nechal úplně odstranit.

„Je to závislost. Nechci být zajímavý, jen se snažím dosáhnout svého cíle. Pro někoho jsem možná blázen, ale mně osobně to opravdu velmi pomohlo s psychickými problémy,“ říká lidský elf.

Žurnalista a model

Plastické operace nejsou levnou záležitostí. Muž, který se živí jako novinář, ale většinou plastik prošel zdarma. Působí totiž jako model pro kliniky a jako slavná tvář internetu jim dost vydělává.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Luis Padron – ★ THE ELF ★ (@luispadron.elf)

I tak ale musel ze svého utratit přes 700 000 korun. Na kolik by ho přišly všechny operace v plné ceně, si netroufá odhadnout, tvrdí ale, že jeho blízcí nadšení nejsou.

„Někdo utrácí za alkohol, někdo zase za oblečení. Já chci vypadat jako má oblíbená knižní a filmová postava, abych se zbavil stresu a mohl v tomto šíleném světě žít,“ říká. „Je na tom něco špatného?“

Závěrem devětadvacetiletý elf dodává, že v životě měl několik vztahů, které ale kvůli jeho závislosti na plastikách skončily. V současné době přítelkyni nehledá, kdyby se ale objevil někdo, kdo by ho měl upřímně rád, nebránil by se opětování citů.

Zdroj: dailystar.co.uk, blesk.cz, Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články