Maria Orsić: Hitlerova podporovatelka věřila, že skrze culíky komunikuje s mimozemšťany. Kam zmizela?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mimozemska technologie Maria Orsic
Zdroj: Shutterstock

Maria Orsić vypadala jako dokonalá žena árijské rasy. Ve skutečnosti měla slovanské kořeny, protože její otec byl Chorvat, který se seznámil se ženou z Vídně. A tak přišla na svět právě ona, žena, která se později stala takzvaným nacistickým médiem.

Už od mladých let se zajímala o nacismus. Podporovala Hitlerův plán na sjednocení Německa s Rakouskem a stala se také členkou Thule, nacistické okultní společnosti. V roce 1919 se přestěhovala za svým snoubencem do Mnichova, tím pádem se dostala do centra veškerého dění okolo Hitlera.

Ačkoli v Thule navázala kontakty s pozdějšími funkcionáři NSDAP, později si založila vlastní spolek, který pojmenovala Vril. A právě v něm se věnovala společně s několika dalšími ženami navazování kontaktů s mimozemšťany a duchy.

Vlasy místo antén

Kromě toho, čemu se skupina věnovala, byly ženy už na první pohled nápadné svým vzhledem. Ženy v nacistických skupinách totiž tou dobou nosily krátce střižené vlasy. Skupina Vril ale tuto tradici porušila.

Maria Orsić i další ženy prý věřily tomu, že jejich dlouhé vlasy, které nosily v culících, jsou jakýmisi anténami a pomáhají jim s komunikací s mimozemšťany. Údajně se jim díky tomu podařilo navázat kontakt s kosmickými obyvateli jiné planety.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sofia Tereshchenko (@officialtereshchenko)

Mělo se podle všeho jednat o planetu z jiné sluneční soustavy, konkrétně Aldebaran, jejíž obyvatelé byli velmi vyspělí a přezdívalo se jim boholidé. Telepatky tvrdily, že aldebaranský jazyk zvukově připomíná němčinu.

Tomu, že s vyspělejší formou života mohou skutečně komunikovat, začali věřit i vážení úředníci a často se scházeli se skupinou žen a účastnili se jejich komunikace s jinými světy a vyvolávání duchů, které pod vedením Marii Orsić probíhalo.

V listopadu roku 1942 prý skupina Vril vyvolávala v domě Hitlerova tehdejšího pobočníka Rudolfa Hesse zemřelého Hitlerova gurua. Zda se jim to povedlo, známo není, nicméně právě Maria prý přítomné děsila svým vzhledem i jednáním.

Nikdo neví, kam se poděla

V roce 1945 Maria Orsić záhadně zmizela. Zůstal po ní jen dopis s jedinou větou. „Nikdo tady nezůstává,“ tvrdil rukopis, který mnoho vědců přiřadilo skutečně vůdkyni uskupení Vril.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ufo-Spain Magazine (@ufospainmagazine)

Podle jedné teorie se jí podařilo uniknout z Německa, a to společně s dalšími uprchlíky, kteří skončili v Jižní Americe. Jenže to se nikdy nepotvrdilo, protože ani po letech nebyly nalezeny žádné stopy.

Někteří mají za to, že se Marie někdo zbavil pro její povahu a přesvědčení, že s duchy se opravdu dá komunikovat. Podle mnohých si zahrávala s něčím, co se mělo nechat být. Existovali lidé, kteří by Marii nejraději viděli mrtvou.

Spousta lidí věří teorii, že se Marii podařilo s pomocí mimozemšťanů uniknout ze Země na jinou planetu, konkrétně na tu, kterou celou dobu ve svých výzkumech opěvovala.

Kde opravdu skončila? Co se stalo s jejím tělem? O jejím konci mluví mnoho knih a teorií, žádná ale nedokáže říci přesnou pravdu a nejspíš se už nikdy nedozvíme, jaký byl ve skutečnosti osud tohoto nacistického média.

Zdroj: mysteriesrunsolved.com, allinteresting.com, lulu.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články