Luxusní stanování, vyhřívané chatky i něco pro karavanisty. Nejlepší kempy v Česku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
stanovani
Zdroj: Shutterstock

Večery s kytarou u táboráku, opékání buřtů, koupání v rybníku, to vše nabízí dovolená v tuzemsku.

Pokud vás nelákají exotické dálky, je právě teď ten nejvyšší čas vybrat si ten správný kemp pro letní dovolenou.

Pro rodiny s dětmi: Autocamp Sedmihorky

Kemp v srdci Českého ráje nabízí nekonečné množství výletů a je ideálním místem zejména pro rodiny s dětmi (od 23 hodin se dodržuje noční klid). Ubytovat se můžete v chatkách, mobilních domech, rodinných stanech a stanech s podsadou nebo v indiánském týpí. Přímo v areálu najdete rybník s pláží, sportovní i dětská hřiště, minigolf, stolní tenis, ohniště a farmu se zvířaty.

Pro mladé páry a pařmeny: Kemp a chaty Stříbrný rybník

Čtyřhvězdičkový areál nabízí ubytování v luxusních chatách, mobilhomech, v malých chatkách, ve stanech s podsadou, v týpí nebo na karavanových a stanových loukách. Součástí kempu je rybník s písčitou pláží vhodný ke koupání i rybolovu, sportovní a dětská hřiště, minigolf, ohniště či farma s domácími zvířaty. K dispozici je také půjčovna kol a lodí.

Pro trampy: Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

V malebném areálu s chatkami, altánky a rozlehlými travnatými plochami ani nepoznáte, že jste téměř v centru města. Kemp nabízí ubytování v chatkách s kuchyňkou a venkovním posezením, využít můžete i louku pro stany a karavany. Pohodové trávení volného času zaručuje dětské hřiště, badmintonové hřiště, dopravní hřiště, kuželky a stolní tenis, večer využijete ohniště a pergoly s grilovacími krby.

Pro vodáky: Kanak kemp Branná

Kemp Branná leží u Vltavy mezi Vyšším Brodem a Českým Krumlovem a jde o oblíbené útočiště vodáků. Přímo v areálu najdete půjčovnu lodí a raftů. Kromě rozlehlé plochy ke stanování můžete využít ubytování v zateplených chatkách, stanech s podsadou nebo indiánských týpí, samozřejmostí je restaurace s výhledem na řeku.

Pro karavanisty: Camp Dolce

Ubytování v komfortních pokojích, chatkách, stanech i mobilních domech nabízí kemp na úpatí Krkonoš. Děti tu využijí hřiště s lanovým mostem, tobogan, trampolínu, elektrická autíčka a minizoo. Milovníci kempování uvítají rozlehlé louky, ohniště a zastřešené posezení s grilem. Navíc si mohou zapůjčit kola, šlapadla, loďku i sportovní potřeby.

Pro firemní a skupinové akce: Koupaliště a kemp Pecka

Lanové hřiště, volejbal, čtyřkolky, lezecká stěna, trampolína a hromada dalších atrakcí, to je moderní kemp na dohled od zříceniny hradu Pecka. Ať si vyberete ubytování v apartmánech, luxusních srubech, chatičkách, nebo vlastních stanech a karavanech, v kempu budete mít stále co dělat. Areál je vhodný i pro svatby, sportovní soustředění nebo teambuilding.

Staňte se večer milionářem a objevujte exotiku

Lákala by vás o něco luxusnější dovolená než u rybníka pod stanem? Pak si vsaďte dnešní Sportku. V Superjackpotu je právě 97,8 milionu korun, tím hlavním je ale skutečnost, že právě běží Milionová bouře. Což znamená jediné: hned 5 majitelů plného tiketu bude už dnes večer bohatší o částku 1 000 000 Kč.

Zajistěte si vstupenku do slosování na tomto odkazu.

Autor: redakce
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články