Komerční sděleníZajímavosti

Kam vzít vaši milou na dovolenou? Těchto 5 míst ji určitě okouzlí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dovolena
Zdroj: Pexels.com

Možná randíte pár měsíců, možná jste svoji několik let. Společná dovolená je ale vždy skvělý způsob, jak se více sblížit, vytvořit si nové vzpomínky a zažít něco výjimečného. Kam tedy vzít svou drahou, aby pro ni byla dovolená opravdu nezapomenutelná?

Jako první krok doporučujeme zmapovat území. Jaký typ pobytů vaše drahá preferuje?

U milovnice městského ruchu totiž slovní spojení dovolená Egypt asi moc nezaboduje. Podle čeho se ale vlastně orientovat? Pro snazší výběr jsme pro vás připravili pár tipů, se kterými se trefíte do černého.

Nalaďte se na vlnu romantiky

Na něžnou notu to s jistotou uhrajete návštěvou Paříže. Vzduchem se line vůně kávy, croissantů, křehkých makronek a vy si užíváte pomalou snídani. Večerní sklenka lahodného vína s výhledem na Eiffelovu věž a nedaleko znějící živý šanson vyčaruje romantickou atmosféru jako z filmu. Ne nadarmo je Paříž městem lásky!

Vzhůru za dobrodružstvím! A kam? Přece na túru

Horský terén, převýšení, kilometry v nohách a široko daleko jen klid a ticho. Tak přesně to vás čeká třeba ve Slovinsku. Nejoblíbenější, ale také nejnáročnější oblastí jsou Julské Alpy, kde můžete zkusit kromě treku i ferraty nebo divokou vodu. Raději byste něco lehčího? Vydejte se do podhůří Alp. Škofjelošská vrchovina vás okouzlí nádhernými výhledy, které rozhodně stojí za to vidět.

Zfoukněte dovolenou mořským vánkem

Pro pořádnou porci vitaminu D a relax na pláži vyrazte do Egypta. Průzračné moře a nádherné plážové resorty učarují každému, kdo si chce užít trochu sladkého nicnedělání. Navíc jsou nabídky pobytů často velmi výhodné. All inclusive dovolenou v Egyptě můžete sehnat už od 6 000 Kč.

TIP: Při výběru dovolené nezapomínejte na správně cestovní pojištění, která Vám může ušetřit mnoho starostí.

Městská romance pro dva objevitele

Touží vaše milá bloudit uličkami měst, poznávat skvělé kavárny a zkoumat historii místní architektury? Taková Kodaň pro vás bude jako dělaná. Centrum kultury, médií a vědy nabízí spoustu aktivit i památek. Jednou z nejnavštěvovanějších atrakcí je bronzová socha Malé mořské víly. Nenechte si ujít ani plavbu po místních kanálech nebo projížďku městem na kole.

Na samotě u lesa vám bude krásně

Chcete zůstat v Česku? Pak vsaďte na ubytování skryté v přírodě. Třeba na jižní Moravě, konkrétně v Radějově, najdete srub zasazený do hlubin lesů. Z ticha vás vyruší jen šumění korun stromů, zurčící potůček a zpívající ptactvo. Resort Radějov nabízí opravdu výjimečné ubytování pro milovníky přírody. Ze své ložnice totiž budete pozorovat jelení, dančí a černou zvěř.

Tak co myslíte, potěšil by nějaký z tipů vaši drahou polovičku? Ať už se vydáte na dovolenou kamkoliv, vězte, že nejdůležitější je stejně to, že jste spolu. Tak si užijte ty vzácné chvíle naplno.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články