Komerční sdělení

Zásady praktického bydlení, které vám usnadní život

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Prakticke bydleni
Zdroj: New Africa / Shutterstock.com

Každý preferujeme jiné zařízení domácnosti a preferujeme i jiný styl bydlení. Existuje ovšem několik zásad, díky kterým bude vaše bydlení efektivní a pohodlné. Které to jsou a kolik z nich dodržujete?

Boty mají své pevně stanovené místo

Kdykoliv přijdete domů a sundáte si boty, odložíte je na náhodné místo nebo na jasně stanovené? I tento nepatrný rozdíl ve vašich návycích totiž může mít velký vliv na to, jak praktické a pohodlné bydlení máte. Vlastníte-li praktický botník, ve kterém má každý pár bot své místo, máte mnohem pohodlnější a snazší život. Opravdu. Před každým odchodem totiž netrávíte několik minut hledáním bot, protože přesně víte, kde se nachází.

Starejte se o svůj gauč

Ať u vlastníte rohový gauč, rozkládací či s úložným prostorem, jeho životnost prodloužíte tím, jak se o něj budete starat. Pokud na gauči pravidelně večeříte a dopřáváte si sklenku červeného vína, je to na jeho vzhledu patrně znát. I když jste při jídle a pití opatrní, nehody se zkrátka stávají. Abyste jejich vzniku zabránili, omezte činnosti, které by mohl gauč znečistit či jinak poškodit. Jídlo si vždy vychutnávejte raději u stolu a sklenku s vínem důsledně odkládejte na stolek.

Prázdné stoly jsou nejlepší stoly

Třetím doporučením, díky kterým si zjednodušíte život, je udržování čistých povrchů stolů. Nenechávejte na stolech papíry, nádobí ani jiné věci. Ušetříte si tím čas, který byste jinak strávili jejich odklízením při každém otírání povrchu. Pokud si potrpíte na dekorace, držte se pravidla tří. Na jednom stole mějte vždy maximálně tři dekorace. Úklid bude díky tomu mnohem snazší, efektivnější a rychlejší.

Žijte efektivně a pohodlně. Zařazením těchto tipů do svého každodenního života si život zpříjemníte a zjednodušíte a kdo by si nepřál takový život?

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články