Komerční sděleníZe společnosti

Využíváte pro nákupy Aliexpress? Cashback vám pomůže ušetřit

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz pocitac
Zdroj: Shutterstock

Češi na Aliexpressu nakupují velmi rádi. Sice je třeba vybírat s předstihem, protože doba dodání se pohybuje kolem měsíce, avšak nákupem na Aliexpressu výrazně ušetříte a je úplně jedno, co si objednáte. Za slušné peníze tady pořídíte téměř všechno a sem tam natrefíte i na nějaké bizarnosti.

Co kdybychom vám ovšem poradili, jakým způsobem můžete při nakupování na Aliexpressu ušetřit ještě o něco více? Stačí využívat tzv. cashback.

Z nákupu peníze zpět do vaší peněženky

Cashback znamená vrácení určitého procenta z utracené částky. Nakoupíte třeba za stovku a deset procent (tedy deset korun) dostanete zpět. Cashback není žádnou novinkou a rozhodně nefunguje pouze na Aliexpressu. O tom se snadno přesvědčíte na webu Plná Peněženka, který cashback nabízí. Pojďme se ale vrátit zpět k Aliexpressu.

Zdroj: 123RF.COM

Jak nakupovat na Aliexpressu s cashbackem?

Složité to není, držte se následujícího postupu:

  1. Pokud ho ještě nemáte, založte si účet na PlnaPenezenka.cz.
  2. Než půjdete nakupovat na Aliexpress, jděte na PlnaPenezenka.cz, přihlaste se tam, najděte si tam Aliexpress a na Aliexpress se proklikněte právě přes stránky Plné Peněženky. Díky tomu si vás systém spojí s vaším účtem a bude vám moct vrátit peníze z nákupu.
  3. Vybírejte na Aliexpressu, jak jste zvyklí.
  4. Než nakoupíte, ověřte si tady, jestli se na daný produkt vztahuje cashback. U některých věcí prodávaných na Aliexpressu není možné cashback poskytovat.
  5. Pak jen nakupte, jak jste zvyklí. Systém si vás spojí s vaším účtem (díky tomu, že jste se na Aliexpress proklikli přes Plnou Peněženku) a vrátí vám 5 % z utracené částky.

Vrácené peníze si ověříte ve svém účtu na Plné Peněžence, odkud si je můžete přeposlat na svůj bankovní účet.

Nachystejte se na Aliexpress Day (11. 11.)

Cashback začněte využívat klidně hned. Registrujte se okamžitě a buďte připravení na velkou nákupní akci. 11. listopadu se koná tzv. Aliexpress Day, který je spojen s velkými slevami.

A pokud na Aliexpressu nakupujete rádi, podívejte se také na blog o nákupech na Aliexpressu.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články