Komerční sdělení

Vysněná ložnice snadno a bez komplikací? Nechte si poradit odborníky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
interierovy design loznice
Zdroj: Shutterstock

Konečně jste se nastěhovali do nového bytu, kde je ložnice větší než sotva na jednu postel, a můžete si tak splnit své sny o romantickém hnízdečku lásky. Plánování vám nejprve dělá radost, ale postupem času zjišťujete, že budete muset zařídit víc věcí, než jste si mysleli. A ze snu se stává noční můra. Ale nemusí tomu tak být.

Pokud máte v hlavě plán na novou ložnici už nějaký ten čas, možná nastala doba, kdy je vhodné ho realizovat. Na první dobrou se to zdá trochu děsivé, pokud si ale necháte poradit těmi správnými lidmi, splníte si svůj sen a budete usínat přesně v takové místnosti, jakou jste si vždy představovali.

Základem jsou barvy. Do ložnice se nehodí tmavá, ale ani žádná příliš agresivní. Červenou a černou tak vynechejte a přemýšlejte například o odstínech žluté či světle fialové. Pak je tu samotné rozvržení místnosti.

V ložnici je důležité počítat s úložným prostorem. Ať už jde o šatní skříně na oblečení, prostory na peřiny, nebo komody na ložní prádlo, všechno si důkladně promyslete a v hlavě si poskládejte obrázek toho, kolik kusů nábytku budete potřebovat.

Neplánujte sami

V hlavě už jistý obrázek máte, teď je třeba ho dostat i na papír. Sedněte si se svým partnerem a dejte hlavy dohromady. Domluvte se, jak bude vaše ložnice rozvržená, kam který kus nábytku přijde.

Teprve až budete mít jasno v tom, že do rekonstrukce opravdu chcete jít a máte nějakou představu o tom, co a jak si přejete, kontaktujte odborníka na interiérový design, který vám pomůže vaše sny uskutečnit.

Sami totiž jen těžko naplánujete všechno na centimetr přesně, může se stát, že něco špatně změříte nebo něco nedomyslíte do detailů. S pomocí specialistů ale nic takového nehrozí.

Nejprve s vámi proberou vaše představy a pomohou vám vše doladit. Možná si nejste jisti ohledně kombinací některých barev nebo použitého materiálu, profesionálové ale vědí nejlépe, jak vám poradit.

Pomohou vám připravit návrh, který se bude maximálně podobat tomu vašemu, bude ale doplněn o všechny detaily a při jeho realizaci nehrozí, že by se stalo cokoli neočekávaného. S odborníky na interiérový design si jednoduše splníte svůj sen snadno a bez komplikací.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články