Komerční sdělení

Vinylové a laminátové podlahy jedině od MAND CZ

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
podlaha
podlaha

Vinylová podlaha nebo laminátová? To je, oč tu běží. Obě zmíněné podlahové krytiny mají své kouzlo a rozhodně něco do sebe. Především nabízejí velmi pestrou škálu dekorů. Která z nich se hodí k vám domů?

Vinylová podlaha nestudí a hodí se do interiérů s podlahovým vytápěním

Takže nejprve se zaměříme na vinylové podlahy, které se vyznačují především tím, že příjemně tepelně izolují, a tudíž nestudí. Zároveň také tlumí hluk. Jedná se o velmi stabilní podlahovou krytinu, což je klíčovou informací pro všechny, kteří si pro maximální domácí pohodu chtějí domov vybavit podlahovým topením.

Vinylové podlahy z naší nabídky jsou vskutku exkluzivním zbožím. Zvlášť pyšní jsme na vinylové podlahy BALTERIO RIGID VINYL, které se vyrábí bez přídavku korkových, dřevěných a cementových vláken a neobsahují ani žádné nežádoucí škodliviny. Používaná změkčovadla neobsahují orto-ftaláty.

Vinyl v podobě prken nebo dlaždic sluší každému interiéru

Podlahy Balterio Rigid Vinyl si zamilujete nejen pro jejich praktické vlastnosti, ale i pro dokonalý vzhled. K dispozici jsou ve dvou kolekcích. Kolekce Gloria v podobě prken a Viktor v podobě dlaždic uspokojí vaše představy o dokonalém interiérovém designu, s výběrem vhodných interiérových dveří nemůžete šlápnout vedle.

Zdroj: 123RF.COM

Vinyl lze položit i na schody

Jak již název napovídá, je pro podlahy Rigid Vinyl typická jejich výjimečná pevnost, které je docíleno tím, že se skládá z více vrstev. Odolná ochranná matná horní vrstva brání díky technologiím ScratchProtect® a StainProtect® poškrábání a ulpívání skvrn a nečistot. Pod tou se nachází vrstva s dekorem a pod ní měkká vrstva, která zajištuje, že se vám bude po podlaze krásně chodit. Podlaha díky ní bude navíc i tichá. Prkna a dlaždice Rigid Vinyl mají další výhodu – krom toho, že jsou skvělým řešením do interiérů s podlahovým vytápěném, se hodí i do koupelny nebo kuchyně. Jsou totiž voděodolné. Díky schodovým hranám je lze položit i na schody.

Extrémně stabilními vinylovými podlahami odolnými vůči teplotním změnám a slunečnímu záření jsou naše podlahy Diamond by Floor Forever. Neohrozí je kolísání teplot – proto se skvěle hodí i na chaty a chalupy, které neobýváme celoročně. Lze je pokládat i na velké plochy – snadno tak získáte až 225 m2 bez přechodových lišt. Podlahy Diamond Rigid odolají navíc i ostrým drápkům domácích mazlíčků. A v neposlední řadě plus pro všechny milovníky zdravé domácnosti – tyto speciální antibakteriální podlahy jsou naprosto bez ftalátů a 100% recyklovatelné!

Když laminát, tak od Balterio, mistra na laminátové podlahy

A co laminát? Laminát je super odolný, obstojí i ve velmi namáhaných prostorech. My se opět vytasíme s podlahami od belgického výrobce Balterio, který se chlubí oceněním Nejlepší výrobce laminátových podlah. A co je činí tak dokonalými? Ručně opracovávané podlahy s nepravidelnou strukturou jsou takřka k nerozeznání od pravého dřeva. Také obsahují 10× méně formaldehydů, než požaduje norma. Jsou držitelem ekologických certifikátů PEFC, Modrý anděl a A+.

Díky laminátovým podlahám Balterio můžete dostat dřevo i do koupelny

Zdroj: 123RF.COM

Laminát je stejně jako vinyl voděodolný. Balterio podlahy s povrchovou úpravou Hydroshield® se hodí i do koupelen a kuchyní. Co tím jako náš zákazník získáte? Kouzlo dřeva v koupelně! A to je dnes skutečně v kurzu. Balterio je totiž mistrem v imitaci dřevních dekorů. Dokonalým příkladem je kolekce podlah s povrchovou úpravou 3D Wood Effect®. Přírodní kresby dřeva je docíleno díky technologii True to nature touch®. Laminát imitující dřevo je tak dokonalý, že je až k nerozeznání. Dodejte svým interiérům punc útulnosti s laminátovými podlahami, které na rozdíl od skutečného dřeva odolávají oděrům, poškrábání a jsou navíc stálobarevné.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články