Komerční sdělení

Vady na kráse i zdravotní problémy. Kteří slavní muži šli pod nůž a proč?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lekar pacient
Zdroj: Shutterstock

Nejenom ženy touží po kráse, pevném těle a dokonalých rysech. I muži rádi zkoušejí novinky v kosmetice, sportu, jídle, ale třeba i v plastické chirurgii. Někdo podstoupil jen lehké úpravy a zbavil se jemných vrásek kolem očí, jiní se odhodlali a pustili se do mnohem razantnějších úprav.

To, že pánská kosmetika dnes již není nic, za co by se muž musel stydět, je známo. Ovšem v současnosti se do popředí dostávají také plastické operace. Ty už dávno nejsou jen výsadou žen a mnoho slavných se rozhodlo jít pod nůž, nebo si alespoň nechat píchnout botox. Kdo se k plastice přiznal?

Brad Pitt

Miláček žen a Hollywoodu na první pohled žádnou „vadou“ krásy netrpěl. Ale zásah plastického chirurga nemusí být jen něco výrazně viditelného a často zákrok spíš pomůže lidské psychice. Tohle byl případ i Brada, kterého dlouho trápily odstávající uši. Tuto malou nepříjemnost se rozhodl řešit po natočení několika svých prvních filmů a dnes byste neřekli, že měl někdy viditelně odstávající uši. V poslední době se ale také šušká, že podstoupil menší zákroky v podobě faceliftingu, aby tak vyhladil vrásky v obličeji. To však nemění nic na tom, že pořád vypadá velmi přirozeně a na známém lamači srdcí byste rozhodně nepoznali, že prošel rukama chirurga.

Ryan Gosling

Hvězda filmu Zápisník jedné lásky Ryan Gosling má za sebou také zdařilou plastickou operaci. V tomto případě šlo o operaci křivého nosu. Stejně jako Brad Pitt, i Ryan se dlouho svým nosem nechal užírat, až si nakonec řekl dost a svěřil ho do rukou plastického chirurga. Ten mu nos narovnal a musíme říct, že operace byla zdařilá. Hezký souměrný nos hercovi přidal na kráse i sebevědomí, ale věříme, že lidé by ho milovali i s pokřiveným nosem.

Dwayne „The Rock“ Johnson

Kdo by neznal toho namakaného herce? Sympatický Dwayne Johnson je nadšenec do cvičení a svou postavu udržuje ve formě opravdu pečlivě. I on však potřeboval menší pomoc plastického chirurga, a to, když trpěl gynekomastií. Tu způsobuje přebytek tkáně v hrudní oblasti, což často vede k tomu, že mužská prsa vypadají nepřirozeně velká. Operaci prsou podstoupil v roce 2005 a od té doby se těší mohutné vypracované a pevné hrudi hodné gladiátora.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články