Komerční sdělení

Užitečné kovové policové regály

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
garaz
Zdroj: Majster regál

Jsou levné a univerzální a můžete je rozšířit o další lávky. Je velmi jednoduchý pro montáž, stejně jako pro demontáž. Regál si vybíráte podle typu prostoru. Potřebujte klasický rovný? Nebo máte volné rohy, kde byste uplatnili rohové regály? Je to prostě ideální zařízení pro váš dům, firmu či jiné zařízení!

Regály do garáže jsou šikovnými pomocníky, které se přizpůsobí různému využití, které pro ně nachystáte v garáži, ve skladu nebo u sebe v dílně. Pro veškeré potřebné materiály. Dokonce se hodí i na vystavení ocenění a získaných poct. Naskládané věci, které zde chcete skladovat, mohou být dokonale uspořádané.

Lehké sestavení kvalitní konstrukce

Kovové regály Majster Regal jsou vyvinuty podle nejnovějších standardů. Dokonce mohou být kdykoliv rozšířeny o další moduly nebo police či obojí. Výrobci se snaží vyhovět požadavkům zákazníků a chápou, že každý nemá čas pro jejich sestavování. Pro to, když jste šikovní, samotná montáž vám zabere opravdu chvilku vašeho času.

Díky tomu, že jsou regály dělány na bezšroubový systém, pak jde o zcela jednoduché zasouvání dílů do sebe. Jednotlivé komponenty do sebe zasunete za pomocí profilů nebo rivet. Ale pokud se rozhodnete pořídit regál z nabídky pro šroubové montování, pak věřte, že ani tady se moc dlouho nezdržíte s montáží! Každopádně se lze kdykoliv domluvit s výrobcem, který vám ve všem rád pomůže.

Hledáte vysokozátěžové police? Jste tu správně

Majster Regal vám může nabídnout klasické police, které dokáží unést až 250 kg. Ty jsou vhodné spíše do kanceláří, do domova, na zahradu nebo tam, kde nepotřebujete uskladnit těžké přístroje. Ale pokud podnikáte a umíte mít po ruce něco těžšího a nosnost 250 kg je málo? Pak jistě oceníte regály, u kterých jedna police pojme až 1000 kg. Police jsou vyráběny z HDF (tvrdé, dřevovláknité desky z dřevěných vláken lepených pryskyřicí).

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články