Komerční sdělení

Užijte si (nejen) Valentýna v páru se skutečně hravými dárečky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Valentyn darky
Zdroj: Sexshopik.cz

Svátek svatého Valentýna u nás nepatří zrovna k těm nejoblíbenějším. Ale co si ho letos pěkně zpříjemnit? Správně zvolený dárek pro partnerku může udělat radost oběma. Nevěříte?

Pro inspiraci jsme zavítali do našeho oblíbeného e-shopu Sexshopik.cz a myslíme, že letos je nabídka top dárečků pro láskychtivé partnerky skutečně pestrá.

Elegantní a sexy erotické prádlo

Erotické prádlo je typickým dárkem, který udělá radost partnerce a vás rozhodně nenechá chladným. Pro odvážnější doporučujeme oblíbené body s otvorem. Pokud hledáte spíše maličko konzervativnější alternativu, zkuste sáhnout raději po nabídce erotických košilek. K našim favoritům patří rozhodně svůdně rudá „babydoll.“

Originální dárková sada „Zlaté vajíčko“

Druhý z našich tipů je skutečně originál. Tohle „zlaté vajíčko“ v sobě totiž ukrývá dokonce 14 dárečků! S nimiž si přijde na své skutečně každý. Objevujte společně každý den jedno nové překvapení a vyzkoušejte si nové sexy hrátky. Tohle vajíčko vás ani vaši partnerku zaručeně nezklame.

Valentyn darky

Zdroj: Sexshopik.cz

Něco pro příjemnější den

Jste často na cestách nebo zkrátka nemáte na svou partnerku tolik času, kolik by si přála? Zpříjemněte ji nejeden dlouhý večer oboustranným vibrátorem od Dorcelu. Na jedné straně má masážní hlavici, která uvolní nejen ztuhlé svaly 😉 a na té druhé se jedná o klasický vibrátor. Kromě skutečně intenzivních orgasmů je příjemný i svým elegantním designem. Jedná se tak o dárek, který skutečně potěší. A ne jednou.

Afrodiziakální vonná svíčka

Pro konzervativnější partnerku můžete pořídit jahodovou třeba jahodovou svíčku s afrodiziakálními účinky. Nechte se překvapit účinky jemných a nenápadných vůní, které dovedou nejen v ložnici vytvořit naprosto magickou a vzrušující atmosféru.

Valentyn darky

Zdroj: Sexshopik.cz

Nové zážitky

Chcete naopak letošní rok věnovat experimentům a možná i trošku divočejším hrátkám? Darujte své partnerce (i sobě) elegantní pouta na ruce. Značka Ouch se profiluje svým jemným a elegantním designem, který vám do postele přinese nové a nepochybně skvělé zážitky.

Pouta vám nestačí? Můžete přidat i elegantní vínový obojek s vodítkem nebo dokonce plácačku.
Dárky na Valentýna skutečně nemusí být nuda.

Chcete více tipů? Koukněte se přímo na valentýnský článek Sexshopiku!

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články