Komerční sdělení

Ukažte, že si vážíte zdravotních sester s těmito modely triček

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tricko s potiskem
Zdroj: Tričkový

Jestliže jste zdravotní sestřičky nebo máte nějakou ve svém okolí, vždy bude dobrou volbou tričko s potiskem. Ten může mít mnoho podob. V kurzu jsou momentálně trika, která profese charakterizují nebo je vtipně vystihují. Pokud tedy ve svém šatníku takové triko nemáte, určitě si alespoň jedno obstarejte. I dárek v podobě trika není k zahození. Jak vybrat to nejlepší se dozvíte na následujících řádcích.

Potisk nebo nápis? Vyberte si to, co je vám nejbližší!

Tričko s potiskem, které bude vystihovat povolání zdravotní sestřičky, může mít mnoho podob. V kurzu jsou nápisy a obrázky. Vsadit však můžete i na třetí variantu a to je obrázek spojený s nápisem. Potisk s tématikou povolání může být i vtipný. Jako příklad si můžeme uvést slogan, který hlásá: Moje máma je zdravotní sestřička a jakou má Tvoje máma super moc? Toto triko je určeno přímo dětem zdravotních sestřiček a jasně vystihuje důležitost povolání s notnou dávkou humoru. Inspiraci na další vtipná trika, která se zmiňují o zdravotních sestřičkách či o zdravotních bratrech, můžete najít i tady: https://trickovy.cz/176-tricka-pro-zdravotni-sestricky. Zde si přijde na své opravdu každý podporovatel této jedinečné profese a nebo rovnou samotné zdravotní sestřičky a bratři. Fantazii se meze nekladou.

Jaké barvy a modely triček budou letos v kurzu?

V letošní sezóně budou in především trika s potiskem v pastelových a v přírodních barvách. Světle modré, oříškové i krémové triko s potiskem tak bude letos dobrou volnou. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. Černá i bílá jsou barvy univerzální a jejich výhodou je to, že z módy nevychází. Triko s potiskem v zmíněných barvách tak zdravotní sestřičky nebo jejich obdivovatelé snadno sladí i se svým dalším pestrobarevným oblečením nebo dokonce i s oděvy se vzory a s motivy. Letos budou hrát prim proužky i puntíky. Vsadit můžete i na květinové vzory, fantazii se meze nekladou. Triko s potiskem v trendy barvách můžete na trhu sehnat už jako hotový celek, ale také si ho můžete sami navrhnout. Učinit tak můžete např. na oblíbeném e-shopu https://trickovy.cz/. Tady si přijde na své každý nadšenec povolání zdravotní sestra.

Jaké další kousky s potiskem můžeme sladit k našemu tričku?

V dnešních dnech se nemusíme spokojit pouze s tričkem s potiskem. Možností je mnohem více. Výrobce triček s potiskem si už všimli, že je o oděvy i doplňky s potiskem velký zájem. Díky tomu není o tyto trendy kousky nouze. Zaměříme-li se na povolání zdravotních sestřiček, můžeme si k triku dokoupit i módní hrneček nebo stylovou tašku. Opět si můžeme vybírat mezi nápisy a obrázky nebo nápisy, které jsou doplněné grafickou kresbičkou. Triko a některý z doplňků k sobě mohou i ladit. A pozor! Doplňky i trička jsou také vhodné dárky pro zdravotní sestřičky nebo pro zdravotní bratry v rodině. Někdy se totiž může stát, že by si tito lidé, kterých si tolik pro jejich povolání vážíme, sami tričko či doplněk s potiskem nekoupili. A to ne z toho důvodu, že by se jim nelíbilo, ale spíše z toho důvodu, že mohou být povahou stydliví a skromní. Právě ti by si však zasloužili dostat takové triko nejvíce. Máte-li tedy zdravotní sestřičku či zdravotního bratra za kamarádku, kamaráda nebo za člena rodiny, určitě tak zvažte, zda by je maličkost v podobě trička nebo doplňku nepotěšila. My jsme přesvědčeni o tom, že ano. Vyjádřit úcta a podpora se dá různým způsobem a toto je jeden z nich.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články