Komerční sdělení

Tuhou zimu vylepší pánské zimní boty!

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Boty
Zdroj: Rieker

Zimou zkoušené nohy si zaslouží oddych. Tak jim jej dopřejte. Teplé a pohodlné pánské zimní boty zhýčkají i otrlého drsňáka. Při pobytu venku tak nebude problém ani delší procházka s drahou polovičkou, ani třeba rychlé vyvenčení psa. A jaké zimní boty jsou nejlepší? A co si k nim obléct? Na to vše se právě zaměříme!

Kvalitní a pohodlné pánské zimní boty zajistí příjemný tepelný komfort, díky kterému se omrzlin bát nemusíte. Příležitostí, na které si tyto boty můžete vzít, je spousta. Divadlo, výlet, kino, rande, práce i posezení s přáteli. Jak elegantní, tak i zimní sportovní boty pánské nohy zahřejí a navíc svým designem drží krok s trendy. Zkrátka ideální kombinace!

Kotníkové boty na špici

Pánské boty a zima. Mnohdy těžký souboj, ve kterém jsou boty hrdými obránci vašich nohou. Nejčastěji jsou k vidění pánské kotníkové boty. Sníh vám k nohám jen tak lehce neprojde díky jejich výšce a bytelná podrážka zase zamezí nechtěnému tancování na ledu ve skluzu. Do města nazujte černé kotníkové boty, šedé kalhoty a ve stejném odstínu jako kalhoty také bundu. Výsledek bude v harmonický jako sehraná parta filharmoniků.

Pánské zimní kotníkové boty seženete v různých barevných variantách. Mimo klasické černé jsou v kurzu také pánské hnědé zimní boty. A co se hodí k hnědé? Ze svého šatníku vytaste oblečení laděné do zemitých odstínů jako béžová či hnědá. Dále také červené, černé, modré či bílé ošacení. Béžový rolák, hnědá bunda a kalhoty jsou skvělou volbou na procházku zimním městem.

Netradiční barvy jako oživení každého dne

Máte rádi výraznější barvy? Žluté zimní boty jsou zárukou originálního outfitu. Žlutá je výraznější odstín, díky čemuž si na svou stranu získáte nemalé množství pozornosti. Hnědé kalhoty, hořčicový rolák a tyto živé pánské boty na zimu rozjasní jinak mnohdy sychravé mrazivé dny.

Modré zimní boty umí také oživit zimní šatník. Petrolejový svetr a tmavě modré kalhoty jsou skvělým doplněním k modrým pánským zimním botám. Do teplejších zimních dnů můžete nazout i pánské tenisky, ke kterým padnou jak džíny, tak i teplejší kalhoty.

Boty

Zdroj: Rieker

Pánská zimní obuv zkrátka vaše nohy napospas zimě nenechá. Proto byste měli být při jejím výběru pečliví. Zkuste zabrouzdat nabídkou na Rieker-eshop.cz. Pokud chcete spolehlivé a kvalitní partnery pro vaše nohy do zimních dnů, pořiďte si nějaký ten pár do své sbírky a nechte se hýčkat!


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články