Komerční sděleníKutilství

Trápí vás ucpaný odpad? Povolejte instalatéra, než bude pozdě!

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
instalater
instalater

Ucpaný odpad dokáže pěkně potrápit. A většinou vyžaduje okamžité řešení. A my vám poradíme jak na to!

Ucpaný odpad pozná snad naprosto každý. Zpočátku se projevuje zpomaleným odtokem. Nebo se vám voda z toalety tlačí třeba do vany. Pokud v tento okamžik nezasáhnete, bude se odtok s největší pravděpodobností i nadále zpomalovat, až se definitivně zastaví. Pak už bude zapotřebí začít volat na poplach. Instalatéra nebo specialistu

Zvládnete to sami?

Ještě před tím se odpad můžete pokusit uvolnit sami. Za pomoci speciální struny na čištění odpadu, nebo gumového zvonu. Můžete však i rozebrat sifon a ten vyčistit. Velmi účinné bývají i granule hydroxidu sodného, které do sifonu nasypete, zalijete horkou vodou a necháte působit. A pokud nic z výše zmíněného nezabere, nezbyde vám nic jiného než se obrátit na instalatéra. Jednoho z nich najdete například pod odkazem instalatér Praha.

Zdroj: Shutterstock

Strojní čištění odpadů

Zkušený instalatér vás zbaví nejenom kapajícího kohoutku a protékající toalety. Ale také si poradí s ucpaným odpadem. Demontuje sifon, odstraní z něj nečistoty, vymění těsnění. Vyčistí dřez, vanu, bidet, pisoár i wc. Rychle a efektivně. K čištění odpadů totiž používá maximálně výkonné nástroje a techniku, která ho rychle a efektivně zbaví vlasů, tuků i zbytků jídla, na něž domácké způsoby očisty bývají krátké.

Instalatérské práce všeho druhu

V jeho portfoliu však najdete i další instalatérské práce, jako jsou výměna a montáž baterií, sifonů, toalet, instalace praček a myček či kompletní rozvody vody a odpadů. Instalatérských služeb však využijete i při rekonstrukci bytových jader, při výměně a montáži bojleru. Tak neváhejte. Řemeslníci jsou dnes nedostatkovým zbožím a mít jednoho v záloze se rozhodně vyplácí. Více informací o službách hledejte na odkazu čištění odpadů Praha.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články