Komerční sdělení

Tipy na lechtivé vánoční dárky pro partnerku

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
38193790 s
38193790 s

Čas ubíhá jako splašený a než se nadějeme, opět tady máme období Vánoc. Kromě radosti z pojídání cukroví a dovolené však s sebou tyto svátky přinášejí také starosti s výběrem perfektních dárků.

Dopřejte své partnerce potěšení

Najít ideální dárek pro ženu, se kterou jste v dlouholetém vztahu, bývá s každými dalšími Vánocemi těžší a těžší. Co takhle se letos trošičku více odvázat a koupit něco erotického? Rozhodně neuděláte chybu, pokud vsadíte na klasiku, jako je například vibrátor. V dnešní době si lze vybírat ze široké škály zajímavých designů, barev, ale i velikostí, tudíž si dokáže najít ideální kousek opravdu každý.

Vibrující erotická hračka navíc potěší partnerku po více stránkách. Jednak bude mít radost ze samotného rozbalování dárku stejně tak, jako ji má každá žena. Dále jí společně s touto věcí darujete nekonečné množství příjemných chvilek plných slasti a uspokojení, což je vážně k nezaplacení. Uvidíte, že si svoji novou pomůcku zamiluje. Mimo to vnesete do vašeho milostného života nový prvek, který rozdmýchá uhasínající vášně, takže pro dlouholeté páry ideální tip.

Zdroj: 123RF.COM

Aby to lépe klouzalo

Při používání erotických hraček se hodí mít po ruce nějaké lubrikační gely. Díky nim bude průběh erotických hrátek ještě příjemnější a smyslnější. Klidně můžete vybrat takový, co zvyšuje citlivost intimních partií, a dopřát tak partnerce ještě větší uspokojení. Vzrušuje vás už jen ta představa, jak si vaše žena sama „hraje“, zatím co vy se jen koukáte? Tak šup do nakupování!

Pro stydlivé jedince máme tip na jeden opravdu diskrétní sexshop. Jedná se o internetový obchod s názvem Sexio.cz, kde naleznete všechny zajímavé pomůcky k milování, co vás jen napadnou. Po jeho návštěvě se nemusíte obávat vyskakovacích oken plných sprostých reklam, jelikož se vážně jedná o nejdiskrétnější erotický eshop v ČR.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články