Komerční sdělení

Svatební den patří především nevěstě, udělejte pro ni maximum

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
svatba
Zdroj: Wedding and lifestyle / Shutterstock.com

Budeme trochu zobecňovat, ale dovolíme si tvrdit, že ženy jsou častěji v páru tou osobou, která od dětství sní o tom, až najde svého „rytíře“ a oblékne svatební šaty. Při plánování zásnub a svatebního dne tedy myslete na to, že tyto životní události patří především nevěstě.

Zásada číslo jedna: Hlavně to nepokazit

Tou úplně základní věcí, na kterou byste měli pamatovat, je, že svatební den nesmí ženich nijak pokazit. Ženy s muži mají nekonečnou trpělivost, ale existují situace, které se zkrátka odpouští hůře. Zavčasu si proto sežeňte svatební oblek, který vám bude dokonale padnout a bude na první dobrou dávat najevo, kdo je zde ženichem! Stejně jako se vy těšíte, až svou vyvolenou uvidíte ve svatebních šatech kráčet uličkou, se nevěsta těší na to, až spatří, jak na ni na konci čeká hrdý elegán.

Po obřadu si zase dávejte pozor na oslavy. Přátelé i příbuzní doslova budou stát frontu na přípitky se ženichem. Musíte se ale hlídat, abyste byli během celého odpoledne i večera schopni stát nevěstě po boku a vše si náležitě užít. A zapomenout nesmíme na první svatební noc. Stejně tak ráno vás ale mohou čekat první povinnosti – organizace úklidu, loučení s hosty, kteří přespávali na místě a podobně. Množství alkoholu tedy musíte udržet pod kontrolou a případné přípitky částečně delegujte například na svědka, který si vše nepochybně rád užije za vás.

Vymyslete něco nezapomenutelného

Ať už jde o zásnuby, nebo samotný svatební den, udělejte maximum pro to, aby šlo o dny skutečně nezapomenutelné. Nemusíte plánovat drahý program, který vás vyjde na desetitisíce a statisíce. Stačí jen trochu vybočit z průměrnosti. Vycházejte přitom z toho, co vaše partnerka preferuje. Je extravagantní a touží po zásnubách na veřejnosti, kde bude následovat bujarý potlesk od kolemjdoucích? Nebo preferuje spíše soukromí a romantické zásnuby hluboko v přírodě? Zamyslete se, jistě dokážete přijít s něčím originálním.

Během svatby zase můžete připravit tanec jako překvapení na vaši oblíbenou skladbu nebo vymyslet jakoukoli unikátní chvilku, kterou si nevěsta bude do konce života pamatovat.

Nezůstávejte stranou, rozhodujte

Na úvod jsme řekli, že svatební den patří především nevěstě. To ale neznamená, že byste při plánování svatby měli nechat vše na ní a jen kývat na její nápady. Ženy mají rády muže s vlastním názorem. A tak musíte taktně najít hranici mezi tím, aby svatba skutečně byla dnem, který patří nevěstě, ale aby nevěsta zároveň měla pocit, že jde o den, který jste naplánovali společně a nerozdílně. Nevěsta nesmí nabýt dojmu, že na vše rezignujete a celé břímě leží na ní.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články