Komerční sdělení

Studujte Sportovní management

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Muz tablet
Zdroj: Canva

Rádi byste posunuli své manažerské schopnosti v oblasti sportu o krok dále? Studium programu MBA Sportovní management poskytuje studentům strategický pohled a nové informace o podnikání a managementu v oblasti sportu. Máte i vy touhu stát se profesionálem v oboru?

Program MBA Sportovní management je vhodný pro všechny, kdo se snaží posunout ve své manažerské kariéře v oblasti sportu a tělovýchovy. Studium programu MBA Sportovní management poskytuje studentům strategický pohled a nové informace o podnikání a managementu v oblasti sportu.

Studijní program nabízí primárně moduly se specializovaně zamřené na vedoucí a manažerské role v oblasti sportovního managementu jak na národní, tak mezinárodní úrovni. Absolventi tak budou mít ucelený přehled o důležitých informacích pro úspěšný rozvoj manažerských dovedností v oblasti sportu.

European School of Business & Management SE je škola s mezinárodní působností, která poskytuje profesní vzdělání v programech MBA, DBA, BBA, LLM a MSc. Institut vychází z letitých zkušeností prestižních zahraničních univerzit a Oxfordského systému výuky.

Studium MBA trvá 1 rok, probíhá v českém jazyce a kombinuje moderní e-learning s interaktivními workshopy. Výuka je vedena profesionálními lektory, kteří jsou vybranými odborníky na konkrétní témata.

Hlavní přínosy specializace MBA Sportovní management:

  • Získáte schopnosti, dovednosti a zkušenosti manažerů s orientací na sport, kterých je velmi málo.
  • Pochopíte problematiku managementu, ekonomie, psychologie a dalších disciplín z pohledu sportu.
  • Porozumíte problematice dotací a grantů v kontextu sportu.
  • Seznámíte se s právními aspekty sportu.

A mnoho dalšího. Studium MBA je skvělou volbou, pokud chcete být perfektně připraveni na měnící sportovní prostředí. Neváhejte a přihlaste se.

 


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články