Komerční sdělení

Smlouva o těžbě v cloudu Simpleminers pomáhá investorům vydělat 1000 dolarů denně

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
Simpleminers
Zdroj: Simpleminers

Čtrnáctého dne tohoto měsíce překročil Bitcoin hranici 73 000 dolarů, čímž stanovil nové historické maximum. Všichni investoři do Bitcoinu se radují a jsou nadšeni svými zisky. Stejně nadšená jako přímí investoři do Bitcoinu je i skupina nepřímých investorů do Bitcoinu, kteří investovali do cloudových těžebních kontraktů Simpleminers.

Podle dostupných informací umožnily smlouvy o těžbě v cloudu společnosti Simpleminers’některým investorům vydělat až 1000 dolarů denně. Jak se to dělá? Nechte se novináři provést a zjistěte to.

 

Společnost Simpleminers získala prostřednictvím smluv o těžbě v cloudu téměř 30 miliard dolarů od více než 1,5 milionu lidí z celého světa. Tyto prostředky společnost Simpleminers využívá k nasazení výpočetního výkonu a technologie těžby bitcoinů, čímž vytváří největší systém výpočetního výkonu bitcoinů na světě. Statistiky ukazují, že Simpleminers se v současné době podílí na celosvětovém hashování přibližně 3,5 %.

Na základě současné efektivity generování 6,5 bitcoinů každých 10 minut ve světě bitcoinů mohou Simpleminers získat 0,2275 bitcoinů každých deset minut, což je přibližně 16 607,5 USD v hotovosti při 73 000 USD za minci. 2 391 480 amerických dolarů za 24 hodin, to je ohromující rychlost, kterou Simpleminers každý den vydělává peníze.

Zdroj: Simpleminers

Jak investoři do cloudových těžebních kontraktů Simpleminers získávají příjmy ze Simpleminers? Po prozkoumání se příjmy investorů skládají především z následujících čtyř aspektů:

① Bonus za registraci: Stáhněte si a zaregistrujte účet Simpleminers. (Dokončením tohoto kroku získáte registrační bonus 10 USD).

② Denní příjem: Zakupte smlouvu na výpočetní výkon a získejte denní příjem ze smlouvy. (Aktuální maximální denní výnos je 3 %).

③ Bonus navíc: Pokud se hodnota bitcoinu zvýší, můžete během smluvního období získat i další odměny. (Jedná se o dodatečný bonus).

④ Příjmy z pozvánek: Pozváním přátel k investici do Simpleminers můžete získat odměnu ve výši 3 % z investice přátel. Pokud váš přítel pozve své přátele, aby investovali do Simpleminers, můžete také získat odměnu ve výši 1 % z jejich investice. (Představte přátelům projekty vydělávající peníze, získejte přízeň a zároveň vydělejte peníze, proč to neudělat?)

Zdroj: Simpleminers

„Takže teď, za předpokladu, že máte 50 000 dolarů, jak můžete vydělat 1 000 dolarů denně investováním do hashrate kontraktů Simpleminers? Můžete to udělat takto: kupte si 5 hashrate kontraktů Simpleminers v hodnotě 10 000 USD každý s 50denní periodou. tímto způsobem můžete získat přímý příjem 165,04 USD/den*5 kopií=825,2 USD/den. V této době, pokud pozvete několik přátel, aby společně vydělávali peníze, a necháte jejich investiční částku dosáhnout 300 000 amerických dolarů, mohou získat odměnu za pozvání ve výši 300 000 amerických dolarů * 3 % = 9

000 amerických dolarů (9 000 amerických dolarů / 50 dní = 180 amerických dolarů / den). Po těchto dvou krocích jsou peníze vydělané každý den během 50 dnů trvání investiční smlouvy = 825,2 amerických dolarů + 180 amerických dolarů = 1005,2 amerických dolarů. Samozřejmě, pokud si k investici přizve i kamaráda, bude příjem z investice ještě vyšší než tato částka. “ Investor Simpleminers, který si přál zůstat v anonymitě, to s radostí analyzoval novinářům.

Zdroj: Simpleminers

Přátelský tip: Simpleminers má také na výběr z mnoha přátelských hashrate smluv. Například u kontraktu na výpočetní výkon v hodnotě 100 USD s dvoudenním cyklem mohou investoři investováním 100 USD za 2 dny vydělat 6 USD. Novináři pouze informují o informacích a jevech, ale nevyjadřují osobní názory a tendence.

Pokud máte také zájem vydělat peníze investováním do smluv o výpočetní síle Simpleminers a chcete se o Simpleminers dozvědět více, můžete se nyní přihlásit na jejich oficiální webové stránky: www.simpleminers.com

Nenechte si tuto příležitost ujít. Začněte vydělávat ještě dnes a nezapomeňte si stáhnout Google Play nebo Apple Store aplikaci.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články