Komerční sdělení

Sháníte nové zimní pneumatiky? Vyzkoušejte levné a spolehlivé pneu Sava

od Šárka Cvrkalová
4 minuty čtení
Auto
Zdroj: pneu Sava

Zima už klepe na dveře a je nejvyšší čas přezout na zimní pneumatiky. Zjistili jste, že jsou vaše zimní pneumatiky sjeté a hledáte kvalitní zimní pneu za super cenu? Tradiční slovinská značka Sava se specializuje na výrobu kvalitních a a cenově dostupných pneumatik pro osobní a nákladní vozy. Pneumatiky Sava jsou známé výborným poměrem cena/výkon. Díky tomu jsou oblíbené i mezi českými řidiči.

Sava: Kvalita za rozumnou cenu

Mezi motoristy jsou zimní pneumatiky Sava populární především díky skvělému poměru cena/výkon. Slovinská tradiční značka Sava klade při výrobě svých pneumatik důraz na bezpečnost a pečlivě je testuje, aby zajistila, že splňují všechny bezpečnostní normy.

Sava vyrábí širokou škálu zimních pneumatik pro osobní automobily, SUV a lehké nákladní vozy. Díky této rozmanitosti tak snadno najdete pneumatiku Sava téměř pro každý vůz. Kromě zimních pneumatik vyrábí samozřejmě také letní a celoroční pneumatiky.

Sava produkuje zimní pneumatiky určené nejen pro osobní automobily, ale také pro SUV a dodávky. Díky této široké nabídce jednoduše najdete ideální pneumatiky Sava pro svůj vůz. Kromě zimních pneu Sava vyrábí samozřejmě také letní a celoroční pneumatiky.

Podobně jako ostatní výrobci pneumatik, i Sava se zavázala k inovacím v oblasti ekologicky šetrných pneu, které minimalizují negativní dopady na životní prostředí. Pneumatiky od Savy představují odpovědnou volbu pro řidiče, kteří dbají o ekologii a chtějí minimalizovat svůj ekologický otisk.

Vývoj historických událostí ve firmě Sava

Historie značky Sava začala v roce 1921 ve slovinském městě Kranj. První pneumatiky Sava však byly vyrobeny až o deset let později.

V roce 1931 došlo k akvizici společnosti Sava rakouským výrobcem pneumatik Semperit. O patnáct let později, v roce 1946, byla firma znárodněna a nově pojmenována na Sava Rubber Products Company.

Následně došlo ke zkrácení názvu na Sava. V roce 1956 se výroba pneumatik přesunula na okraj města Kranj do průmyslové oblasti, kde má své sídlo dodnes. Od roku 1965 Sava začala vyrábět bezdušové pneumatiky a v roce 1974 byla spuštěna výroba prvních radiálních pneumatik s ocelovým kordem.

V roce 1995 začíná nová, moderní fáze ve vývoji společnosti Sava. Americký gigant Goodyear získává 60% podíl ve firmě Sava. Postupně zvyšuje svůj podíl a od roku 2004 se stává dokonce 100% vlastníkem. I když se dnes pneumatiky Sava vyrábějí téměř po celé Evropě, významná část výroby stále probíhá ve Slovinsku. Nyní se podíváme na oblíbené zimní a celoroční dezény Sava.

Sava Eskimo S3+: Pro menší vozy a střední třídu

Zimní pneumatiky Sava Eskimo S3+ nabízejí dobrou kvalitu za dostupnou cenu, zejména pro menší automobily. Tyto pneumatiky zajišťují vynikající ovladatelnost, trakci a stabilitu i v náročných zimních podmínkách.

Sava Eskimo S plus

Zdroj: pneu Sava

Inovativní konstrukce těchto pneumatik zajistí snížení rizika nehod a zvýšenou bezpečnost během jízdy za zimních podmínek. Jejich odolná konstrukce je navržena tak, aby odolala i extrémním mrazům a dalším nástrahám, které s sebou zimní období přináší.

Pneumatiky Sava Eskimo S3+ jsou k dispozici v různých provedeních pro vozidla s disky o velikostech od 13″ do 16″. V České republice patří mezi nejčastěji vyhledávané rozměry pneumatik velikosti 165/70 R14, 205/55 R16 a 185/65 R15.

Sava Eskimo SUV 2: Připravte SUV na zimu

Zimní SUV pneumatiky Sava Eskimo SUV 2 obujete na SUV s disky o velikosti 17 až 18 palců. Konstrukce pneu cílí na výbornou přilnavost na zmrzlých i mokrých silnicích a pohodlnou jízdu. Pneumatiky se nejčastěji prodávají ve velikostech 225/60 R17 a 225/55 R18.

sava eskimo suv

Zdroj: pneu Sava

Díky pevným dezénovým blokům jsou zajištěny stabilní hrany, což posiluje přenos síly na silnicích pokrytých sněhem a zajišťuje přesné ovládání a efektivní brzdění na sněhu.

Obvodové drážky rychle odvádějí vodu a bahno z běhounu, což přispívá k výbornému kontaktu s mokrou vozovkou. Inovativní středové žebro pak zlepšuje ovladatelnost a snižuje hladinu hluku při jízdě po suchých silnicích.

Sava All Weather: Zbavte se starostí s přezouváním

Pneumatiky Sava All Weather byly navrženy s cílem poskytnout řidičům vynikající výkon v široké škále povětrnostních podmínek, včetně silného slunce, deště, sněhu a ledu.

Sava All Weather

Zdroj: pneu Sava

Díky použití pokročilých technologií vám dezén Sava All Weather poskytuje vynikající ovladatelnost, trakci a stabilitu. Můžete se tak těšit na bezpečnou a pohodlnou jízdu, bez ohledu na aktuální počasí.

Díky využití moderních technologií vám pneumatiky Sava All Weather zajistí vynikající ovladatelnost, trakci a stabilitu. Díky tomu budete jezdit bezpečně a pohodlně, bez ohledu na počasí.

Pneumatiky jsou k dispozici v široké škále provedení pro vozidla s disky o velikostech od 14″ do 18″. Mezi nejžádanější rozměry patří například 175/65 R14, 195/65 R15 a 225/45 R17.

Kde koupit zimní pneumatiky Sava?

Pneumatiky Sava jsou dostupné v pneuservisech, autoservisech a také u dalších kamenných i online prodejců pneu. Navštivte třeba oblíbený e-shop Pneuboss.cz, kde kromě pneu Sava najdete i další oblíbené značky.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články