Komerční sdělení

Sezóna zimních sportů se pomalu blíží. Jak ušetřit za lyže i běžky?

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Lyze
Zdroj: Shutterstock

Již v současné chvíli se všechny lyžařské/běžkařské areály začínají připravovat na pořádnou zimní sezónu. Některé z nich už dokonce zasněžují své prostory umělým sněhem, aby mohly začít co nejdříve. Jste natěšení i vy? V tom případě dávejte pozor. Víme totiž, jak ušetříte za veškeré vybavení.

Koupě vlastního se nevyplatí

Pokud nejste vyloženě vášniví zimní sportovci, rozhodně se vám nevyplatí utrácet tisíce a tisíce korun za sety lyží a běžek. To platí i v případě, kdy se chystáte začít učit své rostoucí ratolesti.

Chystáte se vyrazit na víkendové dovádění s celou rodinou? V tom případě si veškeré vybavení raději půjčte. Zvolíte-li si správné poskytovatele, utratíte jen několik málo stovek za každou osobu.

Sháníte běžky, lyže, snowboardy, helmy, hůlky, páteřáky, brýle nebo lyžařské oblečení? V tom případě se mrkněte na výhodné nabídky oblíbené společnosti LyzeGoHome. Ta sídlí na Praze 5, takže to nebudete mít daleko.

Výhodné sety pro rodiny

Určitě vás bude zajímat, jaké sety si vlastně lze vypůjčit a kolik utratíte.

Nejdříve se podíváme na potřeby vašich dětí. Kompletní dětský lyžařský set (lyže, boty, hole) na celý víkend vás vyjde jen na 400 Kč.

Lyžařská sada pro dospělé osoby (lyže, boty, hole) stojí jen 680 Kč na víkend.

Pokud preferujete spíše běžkování, pak za své dítě utratíte 360 Kč. Za sebe 560 Kč.

Jak vidíte, víkendová zábava nemusí ani náhodou stát tisíce a tisíce korun, jak si mnoho lidí myslí. Určitě se podívejte na webové stránky zmíněné společnosti, které najdete pod odkazem v první půlce článku.

Ihned si budete moci prohlédnout veškeré dostupné vybavení, komplety a finální částky za zapůjčení. Pokud již vlastníte lyže/běžky/boty, můžete si je za stejně výhodné ceny nechat na počkání servisovat.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články