Komerční sdělení

Proč mít doma včelí med? Pomůže vám se zdravím i fitness plánem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení

Každý si někdy potřebuje osladit život. Dobrá zpráva je, že nemusíte vždy používat cukr. Med je skvělou alternativou pro všechny, kdo chtějí mlsat trochu zdravěji. Jestli chcete posílit své zdraví a zároveň si pochutnat na něčem sladkém, měli byste ho mít doma. Na trhu najdete obrovské množství druhů a doma si můžete dokonce připravit pampeliškový med, který chutná velmi dobře. Co vám ale přinese česká, sladká klasika?

Zdravé sladidlo je základ při hubnutí a cvičení

Pro každého muže, který pravidelně posiluje, běhá nebo se věnuje nějakému sportu, je složení jídelníčku velmi důležité. A to je velmi dobře. Přirozeným sladidlem je včelí med a nemusíte se s ním obávat negativního vlivu na své lo. Právě naopak, protože obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, které jsou pro vás prospěšné. Ale pomáhá také při hubnutí, protože neosahuje umělé cukry. To znamená, že ho dokáže tělo kompletně zpracovat a vytěží z něj vždy naprosté maximum.

Med dokáže regenerovat svaly

Budete se možná divit, ale med vám pomůže po cvičení. Budete je mít pevné jako ideální nohy ke stolu, který si vždy drží svou stabilitu. Pro pevné svaly si musíte zajistit správnou regeneraci, což vám tento přírodní produkt zajistí. Urychluje totiž proces hojení svalů a snižuje svalovou únavu po cvičení. Stačí, když si přidáte jednu lžičku do svého tréninkového smoothie nebo shaku. Jde o velmi jednoduchý a rychlý krok k tomu, abyste získali ze svého drinku něco navíc.

Pomáhá při stimulaci metabolismu

Další velkou výhodou představuje pro všechny, kdo chtějí spalovat více tuků a zrychlit svůj metabolismus. Když ho budete konzumovat pravidelně, můžete se těšit přesně na tyto výhody. Nemusíte jíst každý den tunu medu. Stačí, když si přidáte do vlažného čaje nebo do smoothie jednu lžičku. To je všechno, co musíte udělat pro své zdraví, krásnější postavu a silnější svaly.

Přírodní sladidlo podporuje imunitu a snižuje zánět v těle

Přírodní sladidla jsou obecně skvělá pro lidský organismus, protože obsahují hodně prospěšných látek a žádné umělé cukry. Med od včel obsahuje antioxidanty a protizánětlivé látky, které vašemu tělu pomohou s lepším a silnějším imunitním systémem. A díky tomu bude organismus mnohem lépe bojovat proti zánětům v těle. Mezi další sladidla, která můžete vyzkoušet, patří:

  • třtinový a kokosový cukr,

  • stévie,

  • xylitol,

  • datlový cukr a mnoho dalších.

Využijte zdravou alternativu k cukru

Sladké v životě potřebuje každý z nás. Najdete v něm hodně energie, ale také si jednoduše pochutnáte. Mlsat můžete i velmi zdravě, i když si to možná nemyslíte. Na výběr máte hodně možností, jak si pochutnat na sladkém. Jedním z nejjednodušších a nejzdravějších možností je právě tento včelí produkt. Navíc ho najdete od českých výrobců, takže si budete jistí i jeho kvalitou.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články