Komerční sdělení

Připravte svou zahradu na léto. Jaké vybavení vám nesmí chybět?

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
zahrada
zahrada

Přesně v tuto chvíli začíná chladnou zimu střídat teplejší jarní období. Všichni zahrádkáři začínají připravovat své pozemky na dlouhou sezónu plnou odpočinku. Bez čeho se neobejdete, pokud si chcete užít 100% relax?

Spolehlivý zahradní domek

Základem všeho je samozřejmě chatka. Tento problém se týká hlavně lidí, kteří si koupili zahradu teprve nedávno. V mnoha případech ji totiž převezmete s naprosto nevyhovujícím a rozpadajícím se domkem. V dnešní době naštěstí nemusíte shánět materiál a stavět nový kus svépomocí.

Mnohem lepší volbou jsou zahradní domky na způsob skládačky. Bavíme se o konstrukcích z masivního dřeva, které vám přijdou rozložené. Na základě přehledného návodu si snadno sestavíte odolný domek. Na webových stránkách pod odkazem uvidíte spoustu různých typů domků.

Některé z nich vám nabídnou klidně i více než čtyřicet metrů čtverečních užitkové plochy. Součástí balení jsou i plastová okna, dveře, spojovací materiál a všechny další komponenty.

Zábava pro děti

Pamatujte, že zahrada není jen o vás. Pokud s sebou pravidelně berete své ratolesti, rozhodně jim musíte pořídit dostatek hraček. Děti přece jen nebaví celý den ležet na lehátku. V tomto ohledu jsou super volbou především kompletní dětská hřiště s domečkem. V jednom balení najdete prolézačku, žebřík, klouzačku, stříšku, houpačky i další formy zábavy.

Mrkněte se na webové stránky oblíbených dodavatelů z e-shopu Skluzavky.cz. Ti prodávají zahradní domky, zahradní houpačky, koupací sudy, dětská pískoviště, Montessori pomůcky, a dokonce i workout hřiště na míru (jednotlivé komponenty i celé sety).

Ať už si objednáte cokoliv, můžete si zvolit odbornou montáž. To platí i pro výše zmíněné domky. Díky tomu nemusíte hnout ani prstem a zbyde vám více času na přípravu záhonů a podobně.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články