Komerční sdělení

Přihlášky na vysokou až do konce září. Stále není pozdě začít studovat v zimním semestru 2023

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Studium
Zdroj: Canva

I když už na státních vysokých školách přijímací řízení dávno proběhla a brány ke studiu jsou uzavřeny, na soukromých školách máte ještě stále čas udělat ten správný krok a vydat se vstříc zdárné profesní budoucnosti.

Na některých školách, jako je například Panevropská univerzita, totiž máte možnost podat si přihlášku ke studiu až do 30. září a začít studovat od zimního semestru 2023. Nečekejte tedy na příští rok a pusťte se do studia ihned – nač ztrácet drahocenný čas, když vám v zisku titulu nic nebrání.

Bakalářské i navazující magisterské studium na škole, která má smysl

Ne vždy je úplně snadné zvolit si pro své bakalářské studium, nebo pak to navazující magisterské, školu, na které to bude to „ono“ a která vám dá opravdu skvělý základ pro vaši budoucí profesní kariéru. Naštěstí jsou školy, které jsou léty ověřené a mají skvělé reference od svých absolventů, jako je tomu právě u Panevropské univerzity. Tato soukromá vysoká škola nabízí na svých fakultách více než 20 studijních programů, kde můžete studovat od lokální a globální ekonomiky přes cestovní ruch a turismus či řízení lidských zdrojů až po provoz a řízení letecké dopravy. Co je však nesmírně důležité, je to, že hlavním pilířem, na kterém si tato škola zakládá, je spolupráce s odborníky a poskytnutí reálných dovedností. Můžete se tak těšit na individuální přístup, propojení odborníků z praxe se špičkovými akademiky, a díky tomu se tak naučíte chápat problematiku oboru. Suma sumárum, PEUNI dělá vše pro to, aby připravila absolventy na běžné situace i nejrůznější nástrahy každodenní praxe. A to nejen v bakalářském, ale i navazujícím magisterském studiu.

Využijte proto možnosti, která se vám zdánlivě na poslední chvíli nabízí a začněte studovat. Rozhodně se vám to vyplatí.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články