Komerční sdělení

Pokles hladiny testosteronu – vyhněte se mu s…

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
muz telo
Zdroj:BLACKDAY / Shutterstock

Poklesu testosteronu se nelze vyhnout, je součástí přirozeného stárnutí organismu, kdy u mužů po 30. roku ztrácí v průměru 0,4 % – 2 % testosteronu ročně. To však neznamená, že by se muži museli smířit s negativními následky nižší hladiny tohoto hormonu!

Existuje hned několik možností jeho doplnění, přičemž mezi ty nejúčinnější, tj. kombinující rychlý nástup a výrazné zvýšení hladiny testosteronu, patří testosteronové injekce. Pokud se rozhodnete pro kůru pod dohledem odborníka, můžete se zároveň vyhnout:

• riziku předávkování,
• riziku negativních účinků spojených s užitím nekvalitní látky.

Využijte ověřený způsob zvýšení hladiny testosteronu

Dekádami ověřené know-how je vám pak k dispozici v ordinacích společnosti AlphaLabs, s.r.o., která potenciálních klientů nabízí úvodní konzultaci zdarma. Lékař na této konzultaci zhodnotí stávající stav pacienta a navrhne další postup.

Je pak jen na klientovi, jestli s návrhem souhlasí či nikoliv. První výsledky kůry podstupované u společnosti AlphaLabs s.r.o. je možné pozorovat již v průběhu několika dnů po úvodní aplikaci testosteronu. Na konci kůry se pak pacienti mohou těšit na:

• zvýšenou fyzickou výkonnost,
• vyšší psychickou podobu a ústup pocitu vyčerpání,
• zvýšenou sexuální výkonnost,
• zvýšenou atraktivitu spojenou i s vyšším sebevědomím.

Domluvte si úvodní konzultaci ještě dnes

Více o možnostech zvýšení hladiny testosteronu ve společnosti AlphaLabs, s.r.o. najdete na internetových stránkách https://www.alphalabs.cz, kde najdete i kontaktní formulář pro sjednání úvodní bezplatné konzultace.

Neváhejte, nemáte co ztratit? Naopak, sbohem můžete dát brzy všem negativním jevům spojeným se sníženou hladinou testosteronu, jako jsou přibírání na váze, časté změny nálad, úbytek svalové hmoty, podrážděnost, nespavost, návaly horka.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články