Komerční sdělení

Nová investiční platforma Blumingo.trade umožňuje začít investovat prakticky každému

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Blumingo.trade
Zdroj: Blumingo.trade

Vstoupit do světa obchodování a investic na kapitálových trzích by mělo být dostupné pro každého. S touto vizí a misí přichází Blumingo.trade, nová globální obchodní a investiční platforma, která má za cíl odstranit bariéry a umožnit každému využít možnosti zhodnocení investic. Je určena pro zájemce z celé řady zemí, mezi kterými nechybí ani Česká republika.

Blumingo.trade se snaží překonat složité mechanismy a exkluzivitu obchodování na finančních trzích. Snahou platformy, která přichází i do České republiky, je zjednodušit obchodování, zajistit transparentnost a poskytnout každému správné nástroje k řízení svého finančního osudu. S širokým spektrem investičních instrumentů a s důrazem na uživatelský zážitek chce umožnit nejen profesionálům, ale i běžným investorům dosáhnout úspěchu.

Co byste měli vědět o produktových výhodách platformy?

Široké spektrum investičních instrumentů

Platforma Blumingo.trade nabízí obchodování s kryptoměnami, tokenizovanými akciemi, forexem, komoditami, indexy, ETFs a s dalšími. Tedy podobně jako špičkové platformy pro profesionální investory, například Interactive Brokers.

Zaměření na User Experience

Nová investiční platforma klade důraz na jednoduchost. Všechny nástroje pro investiční rozhodování jsou na jednom místě. Vývoj na míru navíc zajišťuje snadné používání i pro běžné uživatele.

Úročení depositu (APY)

Blumingo.trade přichází s inovativním způsobem zhodnocení, který je podobný krypto staking programům, s výnosem počítaným vůči EUR. Pasivní zhodnocení patří mezi nejvyšší na trhu, a to se zúročením 6,99 %.

Technologie postavená na kryptoměně a blockchain Bitcoinu

Blumingo.trade využívá inovativní technologie, které umožňují obchodování s tokenizovanými instrumenty a kryptoměnami. To přináší vyšší flexibilitu, nižší náklady na obchodní příkazy a nové možnosti pro investory. Krypto a blockchain technologie umožňují rychlé a non-stop transakce, což s tradičními finančními institucemi není možné.

Pojďte do toho!

Blumingo.trade se snaží otevřít dveře k finanční nezávislosti pro každého. S jednoduchostí, širokým spektrem instrumentů a s inovativními způsoby zhodnocení se platforma snaží stát lídrem v oblasti obchodování a investování.

Obchodování na platformě Blumingo.trade samozřejmě přináší i určitá rizika tak jako každá jiná investice. To proto, že obchodování s tokenizovanými instrumenty a kryptoměnami přináší neustálé změny a využívá pákový efekt. Pákový efekt je finanční koncept, který umožňuje investorům obchodovat s větším objemem finančních prostředků, než jsou schopni aktuálně vlastnit. V podstatě se pákového efektu dosahuje tím, že si investor ,,půjčuje“ část finančních prostředků od brokera nebo jiné finanční instituce a poté používá tyto prostředky k investicím. Tato ,,půjčená“ částka je známá jako pákový kapitál. Samozřejmě se nejedná o půjčku jako takovou, proto nevzniká žádný dluh vůči brokerovi ani nikomu jinému. Při úspěšné investici může investor dosáhnout vyšších zisků, protože zisky jsou kalkulovány na základě celkové investované částky, nikoliv pouze na základě vlastního kapitálu.

Obchodujte s menším rizikem

Každý investor by měl pečlivě zvážit svoji připravenost na možnou ztrátu. Doporučuje se investovat pouze prostředky, které jsou v rozpočtu, osobním či rodinném, „navíc“ a nebudou fatálně chybět.

Zajímavou ochranu nabízí tzv. izolovaná marže. Je nástrojem pro řízení rizik, který pomáhá omezit potenciální ztráty a chrání celkový kapitál investora. Jedná se o obchodní režim, v rámci kterého mohou obchodníci používat pouze určitou část celkového zůstatku na účtu k otevření a udržování pozic v různých aktivech.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články