Komerční sdělení

Nastal čas na pořádné kutění: Vybavte se kvalitními pracovními oděvy a pomůckami a pusťte se do práce

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
muz zahrada
Zdroj: Syda Productions / Shutterstock.com

Léto je hlavní kutilskou sezónou. Díky slunečním paprskům, dlouhé viditelnosti a příjemným teplotám můžete dny trávit prací okolo domu i v zahradě. Ovšem pozor. Vysoké venkovní teploty sice lákají k tomu, odhodit co nejvíce oděvu, ale při práci je přítomnost pracovního oděvu důležitá. Dbáte na bezpečnost také ve svém volném čase stráveném prací okolo domu?

Pracovní oděv pro volnočasové kutění okolo domu

Ať už se chystáte nahodit zeď, posekat zahradu nebo třeba položit novou podlahu pod venkovní posezení, pracovní oděvy jsou pro takové příležitosti nezbytné. Chrání vás totiž před všelijakými poraněními a zajišťují bezpečí za každé situace. Jejich hlavní výhody? Jsou odolné, mají dlouhou životnost a zachovávají si svůj tvar i barvu.

V pracovním oděvu od hlavy až k patě

Při libovolné práci kolem domu se můžete doslova zahalit do pracovního oblečení od hlavy až k patě. Pracovními ponožkami a botami počínaje, přes praktické montérky až po ochranu hlavy v podobě helmy nebo čepice. Od věci nejsou ani pracovní brýle, které ochrání váš zrak.

Nepodceňujte bezpečnost práce ani v domácím prostředí

Přestože venkovní práce okolo vlastního domu svádí k nedodržování předpisů bezpečnosti, protože jste přeci v domácím prostředí a nemá se vám co stát, právě tento přístup vede k nechtěným úrazům. Tím, že podceníte veškerá rizika, riskujete daleko víc. Vždy proto dbejte na bezpečnost práce. Ať už se chystáte posekat trávník nebo naštípat dříví, přizpůsobte dané činnosti váš oděv.

Práce okolo domu jsou radostí, pokud patříte k lidem, kteří nikdy neposedí a jsou rádi v neustálém pohybu. Aby se vám ale při jejich vykonávání nic nestalo, dbejte dodržování bezpečnostních předpisů a poctivě noste pracovní oděvy a ochranné pomůcky.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články