Komerční sdělení

Nápady na rozlučku se svobodou pro ženicha

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
rozlucka se svobodou
Zdroj: Pixabay

Svatební sezóna pomalu začíná a spolu s ní se blíží také organizace rozluček se svobodou. Někteří pánové uvítají víkend strávený v dobré společnosti nejbližších kamarádů za doprovodu sklenky whiskey, jiní touží po netradiční oslavě. Jak naplánovat rozlučku se svobodou, na kterou ženich jen tak nezapomene?

Na co myslet ještě před rozlučkou?

Pokud jste vyfasovali roli svědka, pak bude organizace rozlučky se svobodou ve vaší režii. Ženich vám ji ale může v lecčem usnadnit. Tuto roli jste určitě nezískali náhodou a máte k němu pravděpodobně blíž než ostatní účastníci rozlučky. Takže byste měli tušit, zdali je ženich lev salónů, nebo spíše pohodář, který touží po klidnější zábavě.

Zkuste nenápadně zjistit, jak by si ženich svou rozlučku se svobodou představoval. Pak se zaměřte na samotnou organizaci rozlučky. Také si ujasněte, zda bude akce pouze jednodenní záležitostí, nebo se vydáte na delší výlet, například přes víkend.

Kam vyrazit na rozlučku se svobodou v Praze?

Praha bývá velmi oblíbeným místem pro pořádání rozluček se svobodou. Město nabízí nepřeberné množství klubů, restaurací, sportovních i wellness center. Díky tomu můžete ženichovi namíchat zcela osobitý rozlučkový koktejl, který splní i ty jeho nejniternější touhy.

Rozlučku se svobodou můžete zahájit už dopoledne. Skvělým úvodem je společná úniková hra, paintball, jump park nebo třeba venkovní střelnice v Praze. Odpoledne zasvětíte dobrému jídlu a pití v některé z pražských restaurací a večer vás pak čeká volná zábava v hudebním klubu. A budete-li chtít pokračovat i následující den, zajistěte ženichovi dopoledne strávené v pivních lázních.

Netradiční nápady na rozlučku se svobodou

Chtěli byste rozlučku se svobodou pro ženicha trochu okořenit? Zkuste vymyslet pár společenských her, které můžete zařadit do programu v průběhu dne i večera. Velmi oblíbenou volbou jsou otázky, které připravila buď nevěsta, nebo účastníci rozlučky. A co takhle opatřit pro ženicha nějaký vtipný převlek, případně zorganizovat tematický večírek?

TIP: Pokud víte, že je ženich blázen do adrenalinových sportů, nebojte se pro něj zařídit seskok padákem nebo jízdu v závodním voze. Díky takovému zážitku bude jeho rozlučka doopravdy nezapomenutelná.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články