Komerční sdělení

Módní hodinky jako skvělý doplněk každého outfitu

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Hodinky
Zdroj: RollingCamera / Shutterstock.com

Hodinky mohou dnes mimo času zaznamenávat a ukazovat i jiné údaje. Například kolik jste spálili kalorií, ušli kroků, můžete je spárovat s vaším telefonem a přijímat hovory, poslouchat hudbu a mnoho dalšího. Ať už si vyberete hodinky pouze jako ukazatel času nebo i chytrého pomocníka na již zmíněné, stále platí za módní doplněk.

Hodinky si tedy pořizujeme nejen podle jejich funkcí, ale i vzhledu, který by měl rezonovat jak s naším vkusem, životním stylem, věkem, tak i stylem oblékání. Někdo dává přednost obleku, jiný volí ležérnost a sportovní eleganci. Zcela určitě by mohly splňovat představu o vašich nových hodinkách módní hodinky Tommy Hilfiger. Na své si zde přijdou jak mladí muži, tak starší zkušenější pánové. Hodinky této značky najdete v různých cenových relacích, tudíž záleží jen na vás, kolik hodláte investovat. A vyberou si skutečně všichni. Mnohé hodinky obsahují i dárek navíc, což určitě potěší. Často se jedná o náhradní vyměnitelný pásek nebo hezký náramek na ruku.

Pokud váháte, zda si pořídit hodinky s opaskem z kůže, plastu či nerezové oceli, máme pro vás krátkou specificifikaci, díky které se výběr zjednoduší. Pojďme se na to společně podívat.

Jak vybrat hodinkový náramek?

Kůže patří k nejoblíbenějším materiálům, co se řemínku u hodinek týče. Je to elegantní, přizpůsobivý materiál, nestudí, netlačí. Jen je dobré vybírat podle toho, jaký nosíte opasek u kalhot, zda jsou vaše boty hnědé nebo černé a zkrátka řemínek hodinek sladit s oblečením. Určitě velice elegenatní záležitost.

Naproti tomu chladně vypadající nerezová ocel je de facto nezničitelný materiál. Neohýbá se, neláme, je antialergenní, zkrátka velmi odolný materiál proti oxidaci a korozi i mechanickému poškození. Nevadí ani kontakt s vodou. To však neznamená, že hodinky s tímto typem řemínku nejsou elegantní. Právě naopak. I zde se vyplatí pozornost, zejména sledujte spony na pásku u kalhot, přezky na aktovce a další kovové části vašeho outfitu.

Hodinky

Zdroj: Milton Buzon / Shutterstock.com

Zapomenout nesmíme zmínit ani hodinkový náramek z plastu. Vyrábí se většinou z pryskyřice, kaučuku či silikonu. U tohoto typu řemínku uvítáte voděodolnost, vysokou pružnost, antialergenní vlastnosti a na rozdíl od koženého opasku – nesaje pot. To už vám mnohé napoví. No a nestudí a rovněž se dokáže přizpůsobit tvaru zápěstí, což u opasku z oceli nemůžete očekávat. Tento typ pásku se hodí spíš do sportovní elegance.

Jestliže však hledáte hodinky spíš na turistiku či fitness, pak zamiřte do nabídky hodinek značky Timex. Oceníte mimo jiné funkci kompasu, výškoměru a barometru. Timex hodinky mají v nabídce jak elegantní kousky, tak typicky outdoorové hodinky ideální na treky, hory a sportovní aktivity venku v přírodě. V tomto případě rozšíříme hodinkové opasky na zápěstí ještě o textilní. Opasky vyrobené z textilie se dobře přizpůsobují zápěstí, ale hlavně jsou lehoučké.

Výběr hodinek podle životního stylu

Jak sami vidíte, důležitý je životní styl, vaše každodenní rutina i estetické cítění. K obleku do kanceláře si určitě nebudete brát hodinky určené ke sportu a opačně – na běh si nebudete pořizovat elegantní hodinky s koženým opaskem. Hodinky jsou zkrátka velmi osobní záležitost a pořizují se podle situace i typu oblečení a osobnostních rysů. Z toho vyplývá jediné. A to je fakt, že jedny hodinky vám patrně stačit nebudou. Zejména pokud jste akční typ muže a oblékáte se do práce elegantně či chodíte do vybrané společnosti, ale ve volném čase rádi provozujete turistiku či nějaký sport. Naštěstí výběr je dnes pestrý a skutečně je z čeho vybírat.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články