Komerční sdělení

MBA Sportovní management, jako cesta k úspěchu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Muz sport
Zdroj: Pexels.com


Zajímá vás business a máte blízko ke sportu? V rámci studia MBA Sportovní management získáte ucelený přehled informací, které jsou důležité pro úspěšný rozvoj manažerských dovedností ve sportovní oblasti.

V rámci specializace MBA Sportovní management, bude v jednotlivých modulech probrána problematika managementu, práva, ekonomie, psychologie a dalších disciplín v kontextu sportu. Opomenuta nezůstane ani oblast získávání dotací a grantů, tvorba rozpočtů, vytváření směrnic a stanov různorodých sportovních institucí.

Díky studiu na European School of Business & Management SE získáte ucelený přehled o důležitých informacích pro úspěšný rozvoj manažerských dovedností v oblasti sportu. Získáte schopnosti a zkušenosti manažerů s orientací na sport, kterých je velmi málo.

Unikátním aspektem formy studia na ESBM je především obsahová skladba výuky, která spojuje moderní vyučovaná témata s možností sestavit si studijní program z předmětů dle vlastního výběru. Díky tomu mají studenti možnost sestavit si výukový program z nabízených předmětů tak, aby vyhovoval veškerým požadavkům na specializaci studia a byl v souladu s profesním zaměřením, popřípadě osobními zájmy studenta.

Sport

Zdroj: Pexels.com

Studium MBA trvá 1 rok, probíhá v českém jazyce a kombinuje moderní e-learning s interaktivními workshopy, které jsou seskupeny do několika výukových dnů. Výuka je vedena profesionálními lektory, kteří jsou vybranými odborníky na konkrétní témata.

E-learningový portál provádí studenty po celou dobu jejich studia. Zde naleznou informace o přednáškách, studijní materiály, harmonogramy přednášek a veškeré potřebné informace, což maximalizuje pohodlí i dostupnost informací.

Úspěšný absolvent získá titul MBA, který se píše za jménem. Absolventi studia MBA tak získávají náskok před ostatními.

Mezi studenty na ESBM jsme měli čest přivítat i slavného sportovního komentátora Jana Smetanu nebo také českého reprezentanta v judu, Davida Pulkrábka.

Přínosy titulu MBA

87 % absolventů uvedlo, že díky studiu na ESBM zlepšili svou pozici ve firmě.

91 % absolventů získalo během studia na ESBM hodnotné pracovní a obchodní kontakty.

93 % absolventů potvrdilo, že během studia rozšířili své podnikání a navýšili obrat.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články