Komerční sdělení

MBA Řízení informačních technologií: investujte do své budoucnosti

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Studium
Zdroj: Canva

Informační technologie jsou základním stavebním kamenem každé úspěšné firmy. I v současné době je ale nedostatek IT odborníků a manažerů. Tím vzniká jedinečná příležitost pro ty, kteří prahnou po úspěšné kariéře v oblasti informačních systémů a technologií.

Využijte této šance a staňte se špičkovým IT manažerem. Jak toho dosáhnete? Studujte na prestižním Business Institutu, který vám nastartuje úspěšnou kariéru!

Proč je studium na Business Institutu tolik oblíbené?

Hledáte cestu, jak udržet krok s digitální dobou? Studijní program MBA Řízení informačních technologií na Business Institutu vám pomůže získat konkurenční náskok – a nejen to: víme o dalších výhodách, proč studovat na tomto institutu:

1. Studijní program můžete absolvovat 100% online z pohodlí svého domova.

2. Přihlásit se mohou manažeři a manažerky zodpovědné za bezpečnost, rizika a vývoj informačních systémů a řízení IT projektů.

3. Díky studiu na Business Institutu budete mít přehled o nejnovějších technologiích.

4. Během studia nasbíráte praktické zkušenosti, které můžete ihned využít v praxi.

5. Získáte dovednosti v oblasti IT strategií, řízení projektů, vedení týmu a komunikace.

6. Vzdělávat vás bude špičkový lektorský tým, který se skládá z odborníků s bohatými zkušenostmi, jako je například Ing. Jan Mikulecký, Ph.D. (odborník na kybernetickou bezpečnost) nebo Ing. Miloslav Slanina (odborník na řízení IT oddělení ve větších společnostech).

Rozvoj vašich vědomostí a zkušeností během 1 roku

Studijní program zahrnuje tři studijní bloky, které projdete s lektory během jednoho roku. Díky modernímu e-learningovému systému a videopřednáškám se vše naučíte z pohodlí domova. Navíc máte neomezený přístup do online knihovny pro další samostudium.

Studium na Business Institutu je smysluplnou investicí do vaší budoucnosti. A protože víme, že váš čas je cenný, můžete si MBA program přizpůsobit podle svého času. Nezmeškejte jedinečnou příležitost zlepšit své manažerské schopnosti v oblasti IT a podejte si přihlášku ještě dnes!


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články