Komerční sdělení

Ložnice by vždy měla být místem odpočinku i zábavy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení

V současné době je ložnice místem, kde mají lidé televizi, smartphony v ruce a usínají u zapnuté obrazovky. To není nic dobrého pro vaše zdraví. Zároveň to není dobré ani pro váš vztah. Ložnice je místo, kde byste se měli věnovat hlavně své partnerce a svému vztahu. Můžete si tam dokonce vybudovat místo, které bude velmi soukromé, jedinečné a plné lásky i hrátek. Nejdůležitější je, abyste vyřešili:

  • soukromí,

  • odstranění technologií,

  • úložný prostor (na hračky a prádlo),

  • správná atmosféra.

Myslete na zvukovou izolaci

Chcete si užít pořádnou jízdu v ložnici a příliš se neomezovat v rozsahu hluku? Akustická izolace snižuje ozvěnu a zajistí vám mnohem větší soukromí. Nedokáže zamezit všem zvukům, ale nebudete tolik rušit sousedy ani své děti. Klidně se potom můžete do ložnice zavřít a užít si se svou partnerkou divoké hrátky, aniž byste se museli obávat toho, že to uslyší všichni sousedi v domě.

Televizi dejte pryč

Moderní technologie jsou velkou neřestí dnešní doby. Hodně lidí má v ložnici televizi, ale tohle není místo pro sledování filmů. Odložte večer také své chytré telefonu a místo toho se věnujte tomu druhému. Můžete si pořídit misku nebo skříňku, která bude sloužit pro odkládání mobilů. Ráno si je tam zase vezmete. Televizi a další technologie jednoduše odstaňte. V ložnici budou rušit váš spánek i další klíčové aktivity.

Vytvořte si z ložnice místo jen pro vás a partnerku

Pro většinu žen je atmosféra velmi důležitá. Nechte svou partnerku, aby si vybrala doplňky, vonné svíčky i povlečení. Nezapomínejte ale na to, že se tam musíte dobře cítit oba. Proto byste vše měli vybírat společně. Podívat se můžete také na různé LED pásky nebo jiné typy osvětlení, které dodají pokoji jedinečnou atmosféru. Mnoho z nich dokáže také měnit barvu, což může vašim aktivitám dodat na jedinečnosti.

Vyčleňte si bezpečné místo na hračky

Máte-li děti, budete potřebovat uzamykatelný prostor nebo místo, které je hodně vysoko. V posteli si musíte užít i něco nového a experimentovat. Dildo si zamilujete a postupně můžete přidávat i další pomůcky, včetně sexy prádla. Na tohle všechno ale potřebujete vhodný prostor, do kterého se nedostane nikdo jiný než vy. Můžete si pořídit uzamykatelný box nebo vše umístit do nejvyšší skříňky své šatní skříně. Musí to být ale rozhodně na místě, kam se nedostanou děti.

Doma klidně můžete mít diskrétní sex room

Vaše ložnice rozhodně nemusí vypadat jako z Padesáti odstínů šedi. I přesto si můžete užít velmi funkčního a příjemného prostoru, kde si užijete hodně zábavy. Přes den může působit jako útulná místnost a večer se snadno promění na váš osobní sex room pomocí osvětlení, vůně a pomůcek. Domluvte se s partnerkou a začněte dělat malé změny. Sami uvidíte, jak daleko vás dovedou.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články