Komerční sdělení

Konec nudného sexu! Oživte svůj partnerský život pomocí jednoduchých změn

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
stastny par
Zdroj: Just Life / Shutterstock

Vztahy mohou být někdy náročné a po nějakém době se mohou zdát velmi všední a monotónní. To se netýká jen dnů, ale také nocí. S partnerkou máte možná pocit, že vášeň trochu zmizela a chcete ji do postele znovu vrátit. Naštěstí existuje hodně způsobů, jak to můžete udělat. Poradíme vám jednoduché tipy, které můžete s přítelkyní nebo manželkou vyzkoušet pro oživení sexuálního života.

​Ložnice není jediné místo na hrátky

Většina manželských párů se miluje v ložnici. Je to praktické a pohodlné. Jakmile máte děti, jde o jasnou volbu. Po nějakém čase to ale může být pěkná nuda. Zkuste překvapit partnerku v kuchyni, skočte jí do sprchy nebo si pohrajte na pohovce při sledování večerního filmu. Uvidíte, že to bude zcela nové, i když nevytáhnete paty z domu.

​Zkuste jiné polohy a koukněte na inspiraci

Nemusíte zkoušet rovnou kamasutru, ale změna je vždy dobrá věc. Existuje minimálně 36 poloh, které byste měli vyzkoušet a pravidelně obměňovat. Až nebudete vědět, co dělat, podívejte se na odborníky. Filmy pro dospělé vás mohou nejen rozparádit, ale také inspirovat pro nové polohy, případně také pro hraní rolí.

​Experimentujte s hračkami

Pro hodně žen jsou pomůcky v ložnici nepřípustné. Zkuste to ale zvážit. Nejdůležitější bude vždy tvrdá erekce, ale můžete zkusit i pár pomocníků. Trh s erotickými hračkami je obrovský a máte rozhodně z čeho vybírat. V první řadě začněte na běžných hračkách a postupně můžete přidávat méně tradiční a zkoušet hranice svých možností. Mezi populární hračky patří:

  • vibrátory (mnoha typů), dilda,

  • vibrační vajíčka,

  • vakuové pumpy na penis,

  • hračky na BDSM (důtky, bičíky, plácačky ad.).

​Vytvořte si seznam a odškrtávejte

Většina lidí má tajná postelová přání, která si chtějí splnit. Vy i vaše partnerka jste možná trochu stydliví a nevíte, jak to druhému sdělit. Napište si každý seznam a postupně si aktivity odškrtávejte. Možná o své drahé polovičce zjistíte něco nového a budete mít nové věci, které oživí váš milostný život. Při potížích mohou pomoci tabletky na potenci. Většinou vám ale postačí jen pár malých změn a novinek, které přinesete do svého vztahu.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články