Komerční sdělení

Ještě nemáte elektrický holicí strojek? Je nejvyšší čas!

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
vousy
Zdroj: Shutterstock

Stále máte v koupelně holicí pěnu a jednorázové holicí strojky? Tohle řešení už je zastaralé. Dejte šanci modernímu elektrickému holicímu strojku. Holení s ním je mnohem rychlejší, příjemnější, jednodušší a s pochvalami bychom mohli pokračovat.

Úprava vousů je nevyhnutelnou snad pro každého muže. Někteří si své vousy s hrdostí pěstují, jiní se jich snaží zbavovat, jen co vyrostou milimetr nad kůži. Patříte k té druhé skupině? Právě vám je určena rada k nezaplacení: Pořiďte si elektrický holicí strojek.

Žádná pěna a rychlejší proces

Ti, jimž rostou vousy rychle, budou z elektrického holicího strojku obzvlášť nadšení. Ušetří jim čas, holení elektrickým strojkem je mnohem rychlejší než jednorázovým.

Člověk nemusí být tolik opatrný, aby se nepořezal, nemusí šetrně objíždět každý pupínek, elektrické holicí strojky jsou k pleti celkově šetrnější.

muž v koupelně

Zdroj: Shutterstock

Také odpadává nutnost natřít si obličej holicí pěnou. Holicí strojky fungují na sucho naprosto parádně. Kdo je zvyklí holit se ve sprše, ten si může pořídit strojek s funkcí mokrého holení.

Oholí opravdu dohladka

Moderní holicí strojek si poradí i s tvrdými a hustými vousy, ať už si vyberete planžetové, nebo frézkové provedení. U planžetových strojků kmitají ostré nože pod planžetami, u frézkových najdete dvě až tři rotující hlavice s břity. Frézkové strojky jsou tišší, planžetové zase lépe kopírují tvar obličeje, a tak nabídnou dokonalejší i snadnější oholení.

Jak o strojek pečovat?

Není to nic složitého. Máte-li akumulátorový strojek, je samozřejmě třeba ho dobíjet. Ideální je pořídit si kombinaci – tedy elektrický holicí strojek, který sice má baterii, ale v případě potřeby může fungovat i zapojený do sítě.

Jedinou další starostí je udržovat strojek čistý. Vyčistíte ho speciálním čisticím sprejem či malým štětečkem.

Na závěr pro vás máme pár rad pro dokonalé oholení:

1) Máte-li vousy již příliš dlouhé, použijte nejdříve zastřihovač vousů, aby se zkrátily.
2) V citlivých oblastech pokožku při holení rukou napněte.
3) Strojek držte v pravém úhlu k pokožce.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články