Komerční sdělení

Jaká je největší motivace každého muže?

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
spokojeny muz
Zdroj: Shutterstock

Co je tím nejsilnějším motorem každého muže? Co mu dokáže dodat tu největší motivaci? Každý muž si jde tvrdě za svým snem.

Ne nadarmo se říká, že muži sice dospějí, ale uvnitř v nich zůstane stejně kus dítěte, kterého si uchovávají po celý život, aby si tzv. odpočinuli od reality. Někdo má sen, že si pořídí sportovní auto, jiný chce vlastnit celosvětovou firmu, druhý si chce splnit sen s koupí lodě, další zase obchod s LEGO stavebnicemi. Ale věřte, že každý muž vám řekne, že alespoň jeden sen má.

Na rozdíl od žen mají muži výhodu, že si své sny mohou postupně budovat od svého mládí a pokud se jim povede prorazit, svůj sen si nakonec splní. Muž za sebou potřebuje vidět výsledky, aby byl sám spokojen.

Začněte studovat, abyste své sny dotáhli ještě dál

ESBM formuje prostřednictvím poskytování kvalitního vzdělání v programech BBA, MBA, DBA, LLM či MSc efektivnější a zodpovědné leadery a manažery, kteří díky své vizi a získaným manažerským znalostem budou schopni řešit každou výzvu, která před nimi vyvstane.

Model výuky je tak cílen na schopnosti jednotlivce vyvozovat logické a faktické souvislosti a učí studenty analyticky uvažovat a rozhodovat. Důraz je rovněž kladen na osobnostní rozvoj manažera. V rámci studia je maximálně propojena teorie s praxí, což napomáhá osvojovat si ona teoretická pravidla přirozenou cestou a umět je aplikovat do praxe.

Začnete si své sny plnit ještě dnes a podívejte se na specializace MBA, které vám ESBM přináší. Více informací naleznete zde.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články