Komerční sdělení

Jak se stylově obléknout na rande, abyste na ženu udělali dojem?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Rande
Zdroj: Freepik

Ať už plánujete valentýnskou večeři, první rande nebo jen chcete strávit nějaký čas s osobou, na které vám záleží, kromě výběru místa konání musíte také přemýšlet o tom, co si oblečete. Dobře zvolené a stylové oblečení může druhé straně naznačit nejen to, jak se cítíte, jak moc vám na setkání záleží, ale také jaká je vaše osobnost. Poradíme vám proto, co si obléct na rande, abyste vypadali co nejlépe.

Klíčem k úspěchu je cítit se dobře a pohodlně

Na méně formální schůzku, jako je piknik nebo rande u kávy, se skvěle hodí neformální oblečení. Nenechte se však zmást slovem „neformální“ – ať už se jedná o jakékoliv rande, je důležité, abyste vypadali dobře a cítili se pohodlně. Oblečení, které si vyberete, by proto mělo obsahovat komfortní kousky, jako jsou značková pánská trička a džíny, které vám umožní uvolnit se a užít si rande, ale přesto dokážou odrážet váš styl a smysl pro módu. Tento outfit pak často stačí doplnit značkovými hodinkami a módními teniskami, které váš vzhled pozvednou.

Výběr oblečení závisí na tom, kam jdete

Pokud jde o výběr místa, kam na rande vyrazíte, existuje několik možností. Každá možnost však vyžaduje také oblečení, které je pro danou příležitost vhodné. Jen tak se můžete dobře bavit a udělat ten nejlepší dojem.

Oblíbenou volbou pro večerní rande je kino. Sledování filmu v kině je zábavný způsob, jak s někým strávit večer. Můžete se uvolnit a užít si film, aniž byste museli neustále přemýšlet o tom, co říct, zejména pokud se jedná o první rande. Vaše oblečení může být v tomto případě spíše neformální, ale mělo by být rafinované. Zvolte chino kalhoty nebo džíny a k nim vhodné tričko nebo flanelovou košili s dlouhým rukávem. Nezapomeňte ani na značkové mikiny nebo svetry, protože v kině může být chladno.

Rande venku vyžaduje připravenost

Mikinu nebo svetr budete potřebovat také v případě, že se rozhodnete pro rande venku. Pokud jde o procházky, výlety nebo rande spojené se sportovní aktivitou, rozhodně zvolte neformální oblečení, které je stylové a pohodlné. V závislosti na počasí a typu aktivity můžete zvolit džíny, tenký svetr, prošívanou bundu, tenisky a čepici pro chladnější dny. V teplejších dnech se hodí ležérní rozepnutá košile, kožená bunda a roztrhané džíny.

Umělecká představení vám umožní zdůraznit svou image

Koncert je také skvělým nápadem na rande, zejména pokud mají obě strany podobný hudební vkus. Neformální koncerty vám dávají příležitost ukázat svůj osobitý styl, vzít si oblíbenou značkovou pánskou košili a naplno si užít hudbu.

Pokud chcete oživit svůj šatník nebo hledáte nové značkové kousky, které vám pomohou na rande vyniknout, najdete spoustu skvělého pánského oblečení například tady. Držíme vám palce!


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články