Komerční sděleníKutilství

I doma můžete grilovat jako profesionál

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
grilovani
grilovani

Když si srovnáte ty nejlepší pochoutky z vaší domácí grilovačky a nějaký exkluzivní steak či hamburger z prověřené restaurace, asi uvidíte rozdíl. Říkáte si, že to pravděpodobně bude vašima rukama, a prostě to jen neumíte jako ti šéfkuchaři. Něco na tom asi bude, přiblížit se jejich dílům však můžete i v domácích podmínkách. A to tím správným grilem.

Grily WEBER jsou světová špička

Americké grily WEBER patří k těm nejlepším na trhu. Pravidelně to dokazují v různých zákaznických recenzích a hodnoceních, kde se umisťují na předních příčkách. Sází na moderní ergonomický design, poctivé kvalitní provedení a dlouholetou životnost. Na své modely se nebojí dávat záruky v délce trvání minimálně pěti let, elektrický gril WEBER PULSE má například záruku až desetiletou.

Gril, který vám pomůže s grilováním

Každý gril WEBER je velmi jednoduchý na používání. Nenajdete na něm žádné zbytečné funkce navíc, můžete si přitom pohodlně korigovat teplotu uvnitř grilu či si nechat hlídat teplotu masa. Ke grilům totiž WEBER nabízí sondu do masa, která grilování značně usnadní, pokud si nejste úplně jistí. Dosáhnout ideálního propečení steaku není bez teplotní sondy úplně snadné. Sondu jednoduše zapíchnete do masa a kromě toho, že ukazuje jeho vnitřní teplotu, ji lze spojit s aplikací ve vašem chytrém telefonu. Zde pak sledujete průběh pečení, teplotu či dostanete rady, jak při grilování postupovat. Grilování najednou nevypadá tak složitě, že?

Zdroj: Shutterstock

Nevíte, jaký gril si vybrat? Nechte si poradit

Důležitou otázkou je, jaký gril si vybrat. Na dřevěné uhlí, elektrický či plynový? Obavy z nebezpečnosti rovnou vynechte, WEBER má bezpečnost díky certifikátům a náročnému testování grilů pokrytou u všech dílů.

Pokud sami nemáte svoji preferenci, nechte si poradit. Odborníci ze specializovaného e-shopu s americkými grily WEBER vám poradí s tím, jestli je pro vaše potřeby lepší gril WEBER GENESIS z řady plynových grilů, bude vám více vyhovovat elektrický gril, nebo se máte spolehnout na dřevěné uhlí, například na model WEBER MASTER TOUCH.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články