Komerční sděleníZe společnosti

Díky Landigo je angličtina online zábavnější a zdarma

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
Výuka
Výuka

Školy jsou zavřené, děti se musí učit doma a do učebního procesu jsou obvykle zapojeni i rodiče. Jenže ne se všemi předměty si rodiče poradí. Problém bývá například s angličtinou, kterou se mnozí dospělí nikdy neučili, protože za jejich školních let se vyučovaly jiné jazyky. Jak tedy dítěti pomoct? Nechte ho učit se online.

Výuka jazyků na internetu běží už dlouhá léta, ty lepší platformy jsou ovšem placené. Mnoho firem a projektů však v současné nelehké době ukazuje svoji solidaritu a výjimkou není ani Landigo. Landigo je projektem společnosti Landi Multimedia ČR, s.r.o., jedná se o platformu pro výuku cizích jazyků online. Kromě angličtiny pomáhá i s němčinou, francouzštinou, španělštinou a italštinou, největší zájem je však právě o angličtinu. A tu se můžete učit zdarma, protože Landigo Premium je nyní k dispozici bezplatně pro všechny.

Cvičení, výklad gramatiky i základní obraty

Landigo Premium toho přináší opravdu spoustu. Kromě cvičení, která jsou dostupná i ve verzi zdarma, získáte přístup k videokurzu anglické gramatiky, sedmi různým typům cvičení, angličtině pro přežití (základní fráze a obraty) a téměř 30 000 otázek. Procvičovat se dá nejen na počítači, ale také prostřednictvím mobilní aplikace, jedno předplatné se dá využívat až na 5 zařízeních. Nedoporučujeme však používat jeden účet pro celou rodinu, protože každý je na jiné úrovni a dělá jiné chyby.

Zdroj: Shutterstock

Landigo si pamatuje vaše chyby

Landigo samozřejmě umožňuje vybírat si cvičení, slovíčka i výukové materiály podle úrovně. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí, Landigo má výukové materiály také na idiomy a podobné chytáky angličtiny.

Kromě toho si pamatuje vaše chyby. Otázky, v nichž chybujete, jsou ukládány a vy se na ně můžete zpětně podívat. Také slovíčka si lze ukládat, což je vynikající. Máte možnost si několikrát zopakovat věci, jež vám dělají problémy, a nepilovat zbytečně něco, co už umíte.

Přihlaste se o svoje Landigo Premium zdarma na Landigo.cz.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články