Komerční sdělení

Chcete si vytvořit perfektní sestřih v domácích podmínkách? Víme, jak na to

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Strojek na vlasy
Zdroj: Shutterstock

Pečlivě upravené vlasy a vousy jsou naprostým základem hygieny. Pokud nechcete vypadat jako bezdomovec, musíte se pravidelně stříhat a holit. Řada z nás však nerada navštěvuje kadeřnické salony. Co si v takové situaci počít?

Pořiďte si moderní strojek

Nechcete pravidelně vysedávat frontu v kadeřnickém salonu? Preferujete minimalistický vzhled, takže nevyžadujete kdovíjak složitý sestřih? V takovém případě vás potěší moderní strojek na vlasy.

S pomocí tohoto šikovného nástroje si hravě zvládnete ostříhat vlasy pěkně v pohodlí koupelny. Stejně tak si poradíte i s přerostlými vousy a ochlupením na celém zbytku těla. To vše během několika málo desítek minut, během nichž si můžete například pustit muziku, audioknihu či podcast. Žádné vysedávání v salonu a čekání ve frontě.

Pestrá škála funkcí

Nejnovější strojky na vlasy s sebou přináší ohromné množství suprových funkcí, které zajisté oceníte. Většina z nich nabízí nástavce pro různé délky střihu vlasů, odstranění chloupků v nose, úpravu vousů, vyhlazení okrajů střihu i hladké oholení chlupů.

Zajímavou vychytávkou jsou také samoostřící břity, které vám bez manuálního broušení vydrží klidně až pět let. Zároveň jsou vymyšlené tak, aby holily v obou směrech. Ohýbání hlavy v rozsahu 360 ° zajistí opravdu jemnou práci bez poškrábání nebo pořezání pokožky.

Chcete si dopřát komfortní sestřih v domácích podmínkách? Pak se mrkněte na výběr nejlepších dostupných strojků na trhu, který najdete na webových stránkách oblíbeného e-shopu Notino. Stačí kliknout na odkaz v první části článku. Ihned se před vámi objeví desítky ověřených produktů za ceny okolo tisíce korun.

Pokud si pospíšíte, můžete využít 15–20% slevu na vybrané položky – při nákupu použijte slevový kód spring.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články