Komerční sdělení

Chcete požádat partnerku o ruku? Vyberte pro ní nejlepší prsten!

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
zasnubni prsten
Zdroj: Phase4Studios / Shutterstock

Žádost o ruku je obrovská událost v životě každého páru. Abyste to provedli správně, musíte zvolit správnou chvíli, způsob a prsten. Právě výběr poslední položky dává mnoha mužům hodně zabrat. Naštěstí vám dokážeme poradit se základními prvky při výběru. Nejdůležitější ovšem je, abyste svou partnerku dobře znali a pořídili jí šperk, ze kterého budete mít skutečně radost.

​Materiál a zdobení prstenu

V současnosti jsou populárními materiály zlato (bílé i žluté). Můžete samozřejmě sáhnout i po stříbře, ale bílé zlato ho velmi efektivně nahradí. Briliantové šperky budou na jejím prstu vypadat krásně a nedáte za ně tolik jako za diamanty. Jakmile ale zvolíte správný materiál, zvýšíte pravděpodobnost, že bude zásnubní prsten skutečně nosit.

Až budete znát materiál kroužku, zvolte si zdobení. To bude asi nejtěžší. Existuje mnoho kamenů, které můžete zasadit do luxusního kovu a získat jedinečný šperk. Zásnubní prsteny s briliantem jsou velmi populární, ale není to jediná možnost. Kromě briliantu můžete zvolit i mnoho dalších kamenů. Každý z nich přitom může mít různou velikost a tvar. Z kamenů se používá:

  • diamant, briliant,

  • zirkon,

  • barevný drahokam,

  • perla.

​Nechte si poradit od žen, které vaší přítelkyni rozumí

Nejlepší rada, kterou vám můžeme poskytnout, je tato: Kontaktujte nejlepší kamarádku, sestru nebo maminku své přítelkyně. Vy si možná nevšímáte, jaké šperky vaše drahá polovička nosí. Garantujeme vám, že ženy v jejím nejbližším okolí to budou vědět a dobře vám poradí. Nejlepší bude, když je vezmete s sebou do klenotnictví a necháte si poradit.

​Myslete na pohodlí své milované ženy

Většina mužů si to neuvědomuje, ale ženské tělo se během času mění. Prsty v létě otékají, zvětšují nebo zmenšují se podle váhových výkyvů partnery apod. Velikost proto vybírejte tak, aby byla pohodlná i při změnách. Vezměte do klenotnictví její prsten, který nosí na prsteníčku, nebo jí pod nějakou záminkou změřte prst.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články