Založil rodinu s osmiletou dívkou a jejich dcery přivedl do jiného stavu. Zvrácený fanatik se nebál ničeho

od Šárka Blahoňovská
Zdroj: Profimedia

Šílené příběhy zdaleka nepíšou jen autoři hororů, detektivek či thrillerů, ale také sám život. Po tomto světě, i když naštěstí za mřížemi, stále chodí chladnokrevný vrah a samozvaný upíří bůh Marcus Wesson, strůjce incestu, který nemá obdoby.

Wesson se narodil v roce 1946 a vyrůstal v příšerném prostředí.

Matka jej bičovala kabelem

Otec byl alkoholik, který opustil rodinu, aby mohl žít s milencem. Matka byla náboženská fanatička a bičovala své děti elektrickým kabelem.

Ve škole to Marcus už nevydržel a v sedmnácti letech odešel do armády.

Poté se seznámil s Rosemary Solorio, jejíž dceru Elizabeth si vyhlédl jako svou nevěstu. A odtud začíná jeho zvrácený příběh.

Marcus začal rozvíjet svou vlastní filosofii. Prohlásil se za jakéhosi všemocného upířího boha, ztělesnění Ježíše a začal věřit v polygamii a incest.

Oženil se s osmiletou dívkou, od dvanácti ji zneužíval

S Elizabeth se oženil. Vzal si ji neoficiálně během domácí ceremonie. Oficiálně stvrdili svůj sňatek, když jí bylo patnáct let. Od dvanácti ji zneužíval.

Když jí bylo dvacet šest, už mu přivedla na svět jedenáct dětí. I těm vymýval mozek a vychovával je v duchu své obskurní a nebezpečné filosofie.

Své manželce a dceři zároveň tvrdil, že takto zkrátka otcové projevují náklonnost. To samé tloukl do hlavy i jejich dcerám, kterým to přišlo normální, protože nic jiného neznaly. Pro chlapce byl pak otec vzorem.

Děti samozřejmě nechodily do školy, Marcus je učil doma.

Dělal si zálusk i na dcery

Dívky byly oddělené od chlapců z toho důvodu, že si na ně dělal zálusk. Pět z nich přivedl do jiného stavu.

Jenže ne všichni členové rodiny mu na myšlenky o dokonalosti incestu skočily. Dvě z žen se rozhodly promluvit. Bohužel to nevedlo ke šťastnému konci.

Došlo ke sporu a 12. března 2004 se jeho domem rozezněly výstřely. Police našla devět těl v pokoji plném starožitných rakví.

Autor: Alice Konopásková

Související články